Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy vérzik 5 napos...

Normális hogy vérzik 5 napos babám köldöke?

Figyelt kérdés
A csonk alatt látom, hogy egy helyen vérzik, rá is száradt már, alkohollal tisztítom rendesen, hintőporozom is, de most kicsit megijedtem. Holnap megyünk dokihoz, de addig nem lesz baj?
2011. aug. 31. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

nem, semmi baj, vastagabb volt valószínű a köldök, később szárad-gyógyul be

ha nem "ömlik", csak látod, hogy véres alatta, vagy van pár csepp, az teljesen normális - a már száradó csonkot megnyomja, megmozdítja a pelenka és újra felszakad, de hamarosan meggyógyul

2011. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is rendszeresen volt rajta alvad vér. Sőt, miután leesett, még akkor is egy picit olyan volt pár napig.
2011. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hintőporozzad, attól majd leszárad. mindkét gyerekemnek vérzett kicsit.
2011. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj, köszi már úgy megijedtem...
2011. aug. 31. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt, hogy úgy láttam, hogy mintha alvadt vér lett volna a csonk alatt, de rendben volt minden. :)
2011. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is vérzett, nyugi ez így normális. A doktornő már a kórházban elmondta, hogy előfordulhat vérzés. Mikor leesett a csonk, akkor is vérzett még vagy 2 napig neki. Bodog babázást!
2011. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!