Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köldök kérdés! Már 6hónapos a...

Köldök kérdés! Már 6hónapos a fiam, de most vettem észre, hogy olyan mintha koszos lenne a köldöke. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mindig kitisztitottam neki,már 1hét után leesett,nagyon szépen begyógyult neki.Azóta nyilván nem tisztitottam neki fültisztitóval,csak mindig fürdésnél a kezemmel.Kellett volna ugyanúgy a mai napig fültisztitóval?Olyan a púpja belül,ha egy kicsit"széthúzom",mint mikor leesett neki,és ilyen barnás akármi volt benne,na most ugyanolyan.Ez baj?Mit csináljak vele?Nemtudom kiszedni,meg nagyon nem is hagyja már,próbáltam fültisztitóval,de nemigazán jön ki,mert befele van a púpja,és szét is kell kicsit húzni hogy hozzá lehessen férni..Forduljak vele orvoshoz?
2011. jan. 25. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Olajos fültisztítóval próbáld.az én fiamnak is volt ilyesmi,de az csak kosz.Ha olajosan sem jön ki akkor mutasd meg a védőnőnek,vagy az orvosnak,de szerintem ne aggódj.
2011. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak egy kicsit sebes, de nem nagy gond. Alkoholos kendovel neha torolgesd meg.
2011. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Szerintem nem sebes,mert egy nagyon pici kijött belőle,és nem seb volt.Holnap megpróbálom akkor olajos vagy alkoholos fültisztitóval,remélem kijön.
2011. jan. 25. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Alkohollal nem fog kijönni én se tudom kitakarítani az olajosat még nem próbáltam. Minden fürdésnél próbálkozok vele én is de nem sok sikerrel...
2011. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na, pont ma kaptam erre tanácsot. dokinéninél voltunk és nézte a köldökét. mutatta hogy van benne olyan pici sárgász "kosz". azt mondta alkoholos pipettával kicsit dörzsöljem ki. meg is tettük ma pancsikor,ki is jött onnan.

olajat akkor szokták ajánlani ha pol: a kis füle mögött van száradva "valami". mi pl. hiába mostuk vizes ruhával mindig meg a füle mögött, ma modnta a dokinéni hogy oda kenjünk olajat.a koszmót is ugye olajjal hoztuk le!

2011. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, utolsó vagyok.- az én lánykám is 6 hónapos :)
2011. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,most fürdésnél olajos f.tisztitóval kipucoltam neki,a nagyja kijött szerencsére.
2011. jan. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!