Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel a babám éjjel egyre...

Miért kel a babám éjjel egyre hamarabb enni, mikor egyre később kellene?

Figyelt kérdés

2 és 3 hónapos kora között fél 7kor evett reggel, most meg már eljutottunk, hogy éjjel 3 és 4 között kel enni. Emiatt reggel is korábban kel és minden csúszik, meg nyűgösebb is.

jövő héten lesz 5 hónapos, 5-ször 140-150 ml tápszert eszik?


2011. aug. 31. 21:03
 1/6 A kérdező kommentje:
etessem meg éjfél körül? vagy kezdjem meg a hozzátáplálást? de az úgyis délelőtt van, nem biztos, hogy hatással lenne az éjszakára. segítsetek! szerintem már nem is nagyon kellene enni éjjel ekkora babának. első babám 3 hónapos korától már nem fogadott el éjjel enni..
2011. aug. 31. 21:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt 1 órával etesd meg tejpéppel, majd közvetlen lefekvés előtt azzal, amivel szoktad. Szerintem az általad leírt mennyiség már kevés neki.
2011. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 1,5 évesen szokott le az éjszakai evésről a kisfiam! Nem lehet, hogy csak szomjas? Nincs meleg éjszaka a szobájában? Vizet próbáltál neki adni?


Nálunk ez az ilyenkor-olyankor etetés nem jött be, se a tea, se a víz.


Ha tápszert eszik, miért nem kezdted még el a hozzátáplálást? Nekünk már 4 hósan ajánlotta a védőnő.

2011. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21:18-as vagyok, én bármit és bármennyit adhattam a kisfiamnak, akkor is ébredt és csak ha ivott tápszert akkor aludt vissza. És ilyen extra etetéseket nem is fogadott el. Van aki azt mondja, hogy adj neki többet, vagy sűrűbben elalvás előtt, más meg, hogy teli hassal nem tudnak jót aludni. :) Végig kell zongorázni.
2011. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányom 6 hónapos, egy darabig, néhány hétig alszik éjjel, aztán újra eszik egyszer. Pár hete átaludta az éjszakát, max. a nagy melegben ivott pár kortyot. De pl. tegnap éjjel megint evett, szerintem ma is ez lesz. Nem tudok mit tenni, már mindent megpróbáltam. Egyszer csak leszokik róla! :)
2011. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Kezdd el a hozzátáplálást minél hamarabb!

2. Lehet, hogy vacsira több tápszert is becsókolna. Már ha tényleg éhség miatt kel fel éjjel.

Én kipróbálnám, hogy csak inni adok neki éjjel. Ne most szokjon rá az éjszakai kajálásra!

2011. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!