Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legolcsóbb lakásban...

Melyik a legolcsóbb lakásban tartható, kisméretű, fajtiszta kutya?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a pincsi vagy a tacsi.
2009. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

A legolcsóbb lakásban? Az a komfort nélküli szoba konyha.

A legolcsóbb kisméretű kutya pedig a menhelyi keverék fajtiszta kutya. Tuti nincs benne más, csak kutya.

2009. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A menhelyek teli vannak FAJTISZTA kutyákkal, kicsik, nagyok, kölykök, felnőttek...

Ha nem engedheted meg magadnak, hogy normális helyről vegyél FAJTATISZTA kutyát miért ragaszkodsz hozzá? Az ellátására és gyógyíttatására miből telne?

2009. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fajtatiszta pekingi palotakutyát meg még másféle fajtatisztát, meg fajtiszta fajtánkívüli kistermetű kutyust menhelyen szerezhetsz be legolcsóbban. Ezek a kutyák is nagyon értékesek, persze nem pénzben mérve és csak egy szerető gondoskodó gazdira várnak.
2009. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Csak egy példa, milyen árak vannak: egy diszpláziaműtét 100-300 ezer Ft, az sem lehet olcsóbb, ha elütik és műteni kell.
2009. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők lakásba valók és sokukról nem tudni, miért tekergett: [link]
2009. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy keress még az expresszen kiskutyákat, amiket ingyen el lehet vinni, mert sokuktól később megszabadul a gazdi, ha nem viszik el a piciket. ( akiket ajándékba adnak többnyire kis mixek, de irtó cukik tudnak lenni):D én is pincsit akartam fajtatisztát, meg törzskönyv meg bla-bla-bla. és ahogy keresgéltem megakadt a szemem a kis csöppségemen és hazahoztam:D szóval szerintem az internet jó barát lehet, vagy tényleg egy menhely, mert olyankor megmentesz egy kis életet, nemcsak magadhoz veszed.:)
2009. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi a segítséget
2009. aug. 20. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!