Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg kövér? 6 hetes 56cm...

Tényleg kövér? 6 hetes 56cm 4700gramm. Születéskor 50cm és 3080gramm volt. Igény szerint szoptatom.

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Már miért lenne kövér?!

Az enyém születésekor volt 4550 g és 56 cm :)

2011. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kövér! Jól van tartva csupán! Örülj, hogy eszik és nem vékonyka. szomszéd lány mondta régen a babámra, hogy milyen pici, ő soha nem volt ekkora(pár hetes volt, max.60 cm)... Mondom dehogynem! Aztán az édesanyja mondta, hogy tényleg nem volt ekkora, mert 62 cm-rel, és majdnem 5 kilóval született:))
2011. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, a gyarapodására gondolsz. Az én kisfiam 3300 grammal született, 1 hónaposan 4700 gramm, 2 hónaposan pedig 6200 gramm volt. Akkor nem tűnt kövérnek, csak jó húsban volt. Ha innen nézzük, nem kövér a babád.
2011. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondta neked valaki, hogy kövér??? Hát, annak én is mondanék pár szót.

Én személy szerint kövérnek egy gyereket kb. 4-5 éves kortól mondanék, ha tényleg kövér. Tehát ha látszik rajta, hogy egészségtelenül túltáplált. De hogy egy 6 hetes baba kövér legyen?

Nyugodj meg, nagyon szépen fejlődik, később nem fog ilyen ütemben gyarapodni. Szoptatással nem tudod túletetni.

Az én gyerekeim is sokat gyarapodtak az első fél évben, aztán amikor kúszni-mászni kezdtek, azóta szép vékonyak, simán lemozogják, amit megesznek (pedig nem esznek keveset!).

2011. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!