Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kislányomra úgy...

Egy éves kislányomra úgy találtam a délutáni alvást követően, hogy a pelusból székletet evett :- (. jól lefürdettem, kiöblítettem a száját, van még teendőm?

Figyelt kérdés
Tisztára kikészűltem!
2011. szept. 2. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

:)) semmit nem kell vele csinálni:) bocs de vicces jelenet, te is nevetni fogsz rajta késöbb:9

én ilyenre nem emlékszem de anyukám mondta hogy én meg mindig a tyukudvaron csipegettem és semmi bajom:)

2011. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Az enyém is amint fel tudott ülni rendszeresen levetkőzött és kicsomagolta magát, egyszer mindene össze volt kenve nem épp csokoládéval, az ágy csak úgy lazán barnára csíkozódott, valószínűsítem, hogy akkor, ott, ő is evett belőle, mert ez a korosztály még mindent a szájába vesz, nyalogat, megkóstol...most 12 éves! Él és virul! A doki azzal nyugtatott anno, hogy sajátjától nem lehet semmi baja, ha meg lesz az sem olyan amit a mai orvostudomány már ne tudna kezelni...:) tényleg ezt mondta! És ez engem megnyugtatott! Nyugodj meg te is, nem történt tragédia!!!
2011. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és még valami!adj neki valami normális ennivalót is mostmár! :D
2011. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

"van még teendőm"


Legfontosabb teendőd, hogy megnyugszol, ilyenek a gyerekek.

2-3 óránként ránézel, hogy nincsenek-e szokatlan tünetei /valószínűleg semmi baja nem lesz/.

2011. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Az én fiamat múltkor azon kaptam, hogy az orrának a tartalmát eszegette.

Hááááát én is elájultam egy pillanatra. :)

2011. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
tesómat anyum egyszer úgy talált, hogy a bógyókat ette, amik kegurultak a pelusból:-) anyum elmondása szerint, elment hányni, majd a tesómat tisztába tette:-) 36 éves a bátyám, és köszöni szépen jól van!:-) azóta is röhögünk rajta!
2011. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is kb. 1 éves lehett,mikor arra mentem be,h totál meztelen ,és az egész teste, a feje búbjáig kakis,a kiságy, a lepedő és még a falon is díszelgett a kakinyom.Ne aggodj:-)) Én még le is fotoztam:-))
2011. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hűűűű nem semmi sztorik majd bepisiltem úgy nevettem..... :D az én kislányom 1,5 éves de még ilyet nem csinált. Azért jó hogy leírtátok ezeket, mert ha mégis történne ilyen legalább nem fogok kétségbe esni :)
2011. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mikor kétségbeesetten kérdezgettem,hogy mit csináltál gyönyörűm,csak csodálkozva nézett a nagy szemeivel,hogy vajon mi baja lehet anyának velem...olyan szépen fel volt öltöztetve ,olyan csinos ruhában aludt,aztán meg így találtam :-) .
2011. szept. 2. 20:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Látom, erre is jártak a lepontozók... Nem baj, én mindenkit felnyomtam! Mármint zöldet nyomtam mindenkinek! :)


A témához: állítólag velem is történt ilyen kiskoromban, semmi bajom sem lett. Bár néha nem vagyok 100-as, de az valszleg nem attól van :)))))

2011. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!