Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós kislányomra ha szoknyát...

6 hós kislányomra ha szoknyát adok, vagy rövid nadrágot, kell rá még ilyenkor zokni (babakocsiban)?

Figyelt kérdés
Szívem szerint nem adnék,mert nagyon meleg van, de anyukám azzal nyaggat,hogy kell
2011. máj. 21. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is adtam rá még ilyenkor. Délután nem kell esetleg. Ő még pici, hamar felfázik.
2011. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem adok/adnék.Te ismered a babádat,ha tudod,hogy nem kell,akkor ne adj.Az én fiamnak örökké melege van,az elmúlt napokban egy szál semmiben vittem sétálni,összesen egy rövidujjú kombidresszben,és folyt róla a víz,mégis beszólogattak.Nem szabad másokkal foglalkozni.
2011. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam 4 hónapos, de én nem szoktam már rá adni zoknit, ha kint vagyunk. Bent a lakásban még igen, mert még nincs olyan jó idő itt bent, de kint abszolút nem szoktam. Egyébként is nagyon izzadékony.
2011. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyedi, nálunk a kicsi nagyon fázós, éjjel is jéghideg a lába, ha kitakarózik, rá még éjjelre is van, hogy adok zoknit. A nagy takaró nélkül, egy szál pendelyben alszik és neki soha nem hideg a lába és soha nem fázik. Rá nem adok és nem adnék.

Ahogy a kislányod igényli.Ne az alapján döntsd ezt el, ki mit mond.

2011. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsire még adnék.
2011. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!