Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiunkat egy...

6 hónapos kisfiunkat egy hétre itthon hagyjuk majd, miben segíthetünk Neki ezt gond nélkül letudni?

Figyelt kérdés
TAPASZTALATOKRA lennék kíváncsi, nem kioktatásra, hogy rossz anya vagyok, mert a nagyszülőkre hagyom ennyi idősen. Ötletekre, milyen praktikákkal segíthetem, hogy minél zökkenőmentesebben legyen túl rajta. Ismeri a nagyszülőket, nagyon jól elvan velük, ezzel nem lesz gond.
2009. ápr. 20. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Remélem sokan írnak majd Neked, mert ilyen tanácsokra Nekem is szükségem lenne, bár ötletem nincs, bocsi. :-)
2009. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét ötletet sajnos nem tudok, de ez nagyon babafüggő. Az én kisfiam 7 hónapos volt, amikor 3 napig a nagyi vigyázott rá, és ilyen előfordult azóta már többször is, mert nem volt belőle semmi gond. Mondjuk az én fiam rajong a mamájáért, és meg is szokta, hogy vigyáz rá, mert már 4 hetes korától heti egyszer vigyázott rá a nagyi, amíg én iskolában voltam, meg mi eleinte együtt laktunk. Szerintem előtte te is szoktasd a nagyihoz, legyetek együtt sokat, esetleg próbáld is ki, hogy hogy viseli, ha a nagyi fekteti le, meg hasonlók.
2009. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Készits neki minnél több ismerös játékot amit elviszel a nagyszülökhöz játszoszönyeg stb...Én elvinném neki a megszokott takarot alvosát ha van és még a hordozhato összecsukhato babaágyat is szoval egy egész szobát:))Na biztos nem sokat segitettem de ennél többet nem igen tehetsz.Ja és ne akard hogy amig távol vagy hallja a hangod(telefon),mert meglehet hogy keresni kezd csak éppen nem vagy ott.Remélem mások többet tudnak segiteni,sok sikert!
2009. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm lányok!! 4 hetes korától heti egy délután a nagyszülőknél van, hol az én anyumnál, hol a párom szüleinél. szeret velük, nincs gond ezen a téren, ezért is mernénk rájuk hagyni. mindent vinnénk, a kiságytól kezdve az utolsó játékáig amit megszokott!! nem hívnám, nem is lenne rá lehetőségünk, nagyon messze leszünk. többször altatták már a mamák, hál istennek nagyon szereti őket!! máskülönben nem is merném itthon hagyni!!

köszönöm az eddigi ötleteket is!!

2009. ápr. 20. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még elutazás előtt 1-2 napra a nagyival hagynám és megfigyelném hogy viseli, ha nincs gond, akkor biztos rendben lesz minden 1 hét alatt is.
2009. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sajnos ez azért nem megoldható, mert szombaton esküszünk és kedden indulnánk nászútra :) de többször aludt már mindkét nagyinál gond nélkül!!

köszönöm!!

2009. ápr. 20. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!