Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz belőle gond, ha 12...

Nem lesz belőle gond, ha 12 hetes babám rendszerétől egy kicsit eltérünk? A (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy holnapra lenne egy kis programunk. Ő 11-13 óráig szokott aludni, de holnap el kell indulnunk fél 11kor. Ha ez gond lehet számára, mert esetleg nem tud a szokott helyén, a szokott nyugiban aludni, akkor lemondom a programot.
2011. nov. 17. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

egy babának kell rendszer, de nem ilyen szoros mint a tietek. olyan rendszer kell, ami rugalmas.


Nekem a lányom még a mai napig (14 hós) sokszor alszik a babakocsiban. Amikor meg ici pici volt, mindig alvás idöben mentünk sétálni. az sem zavarta ha hordozóban ki be tettem az autóba.

2011. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy gyerek még akár évekig aludni fog délután, és biztos lesz alkalmon, hogy valami közbeszól.

Mi már nem egyszer szakítottuk meg a napi rendszert, mert dolgunk volt és másképp nem lehetett megoldani. Pár nap nem a világvége, és valóban nem kell rettentően szorosra venni a határokat.

2011. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondold el, ahol nagy tesók vannak, és váratlan helyzet? van, hogy alvás közben kell elmennünk az oviba, mert telefonálnak, hogy a nagy beteg lett. Felkeltem a picit, felöltöztetem, és megyünk. Legyél rugalmasabb.
2011. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem gond. A kislányom du. 1 órától szokott aludni. Mivel a doktor néninknek pont du. 1-től 3-ig van a tanácsadása, ilyenkor (mint pl. ma, amikor a 15 hónapos oltást kapta, de az összes oltás ilyen volt) kicsit csúszik a napunk. Nem vészes. Esetleg kicsit nyűgösebb lesz.
2011. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat. Persze nem görcsölök a rendszeren, de mint első gyerekes anyuka nem tudom, mikor mi a jó.

A rendszer nagyon nehezen alakult ki nálunk, mert én sem vagyok egy rendszerezett ember, és félek, hogy vmit rosszul csinálok.

2011. nov. 18. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!