Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként viszitek...

Milyen időközönként viszitek megmérni a babátokat a védőnőhöz? Milyen idősek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
7 hós és havi 1x mérik,1 éves koráig havi 1x kell járni ill kéne járni tanácsadásra!:)
2009. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én sajna a kiváncsi fajta vagyok, és nincs itthon mérlegünk, így nem igazán tudom, hogy mikor is menjek vele. Tanácsadásra viszont nem hívnak olyan gyakran. 6 hósak vagyunk, 4 hósan volt utoljára, hogy az orvos is látta. (máshová járunk orvoshoz, mint amelyik védőnőhöz tartozunk, mert más városban lakunk, mint a választott orvos)
2009. ápr. 20. 10:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Havonta 1x viszem. Most lesz 8 hónapos.
2009. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az emyém 5 hós .Álltalában 2 hetente viszem ,csak most az űnnep miatt egy kimaradt. Amúgy ha szépen fejlődik és nincs semi gond nem kell ennyiszer vinni. Csak amikor kisebb volt akkor mondta 2 hetente vigyem és azóta is igy szoktunk menni. De azért 1-2 ki szokott maradni.
2009. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálunk úgy van, hogy egy héten 1X van védőnői tanácsadás, akkor nincs ott a doki, de megmérni megmérik és bármilyen probléma van, amiben tud segít. Kérdezd meg te is, hátha nálatok is van ilyen!
2009. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem lányom 2 hónapos és havonta 1x viszem vagy 3 hetente
2009. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kb havonta (9 hós)
2009. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szintén havonta viszem a védőnőhöz is és a gyermekorvoshoz is egy napon, megnézzék jól fejlődik-e. Eddig semmi gond nem volt! Mondjuk én egy kicsit mindig túl aggódom a dolgokat én ilyen anyuka vagyok, jobb mintha nem törődöm lennék (ezt most ne vegye senki se magára!!!!)

Ha neked a védőnő nem mondott semmit mikor kell újra menni, akkor vidd el minden hónapba csak egyszer, az már megnyugtató lesz a számodra!!!!!

11 hónapos anyuka!

2009. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is havonta egyszer viszem tanácsadásra, amikor a védőnő és az orvos is megnézi, lemérik a súlyát hosszát, meghallgatják a szívé, tüdejét, felírják a recepteket. Kezdetben kéthetente, három hónapos korától pedig havonta kell vinnem. Én az elején béreltem csecsemőmérleget, h' tudjam mennyit eszik, de sosem hagyta magát rendesen lemérni, úgyh' egy hónap után feladtam.
2009. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi hetente egyszer megyünk, de mi még csak 1 hónaposak múltunk
2009. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!