Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól válthatom ki az ebédet?

Mikortól válthatom ki az ebédet?

Figyelt kérdés
Már 6 napja kap krumplit babám és adtam neki hozzá eddig barackot, ma pedig almát. Nagyon ízlik neki de nem mertem sokat adni neki, de ma 100 g megevett belőle és még kért volna de inkább tápszert adtam utána. Mikortól adhatok neki többet úgy hogy már nem kap utána tápszert? Mennyi egy teljes adag (hány g)??
2011. szept. 3. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Azt kihagytad!
2011. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A rendes kaját nem kell méricskélned. Annyit eszik amennyi jólesik neki.

6 nap után nyugodtan kiválthadod, és 2-3 nap alatt kiváltottam egy étkezést

2011. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
5 hónapos múlt
2011. szept. 3. 13:31
 4/11 anonim ***** válasza:

nem pont így kell csinálni :D

1 nap 2 kiskanál, 2. nap 4 kiskanál, 3. nap annyit adj neki amennyit kér.

6 nap? az borzasztó sok, tessék haladni, heti 2 új íz, első 2 nap azt add ami az előző íz volt vagy amit szeret a kóstolás után, 3. nap meg mindig mehet igény szerint

2011. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még mielőtt vki megszólna hogy korai a hozzátáplálás az orvos és védőnő együttes tanácsára csinálom! :)
2011. szept. 3. 13:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem szóltunk egy szót sem, ahogy írod úgyis tápszeres lenne.

De nemkell 6 napig szoktatni.2-3 nap alatt kiválthatsz egy étkezést

2011. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb 150-200 gr egy adag. De tényleg nem lehet megmondami függ attól mit eszik meg hogy mennyi krumpli van benne mert az laktatóbb mint pl az alma.
2011. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak azért írtam mert már másnál olvastam hogy miért ad neki mást 6 hónap előtt. Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget
2011. szept. 3. 14:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam adagja 100-150 gramm. Hiába, nem eszik többet, ennyit viszont jóízűen, és nem fogadja el utána a tápszert. 7 és fél hós.
2011. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

na

szerintm inkább figyeld a baba jelzéseit

pontosan megmondja neked h mennyi kell neki ha ízlik neki akkor adj annyit amannyit megeszik --- no neki akkor annyi egy adag .-))


ha 50-et akkor annyit ha 200-az akkor annyit

és nem feltétlen kell heti 2 új íz

nincs is annyi új amennyit elvileg ehetne :-))))

nyugodtan lehet lassabban bevezetni nálunk spec kimaradt a spenót .-)))

és nem kell megijedni ha egyik nap sokat de másnak keveset eszik elvégre te sem eszel mindig ugyan annyit


nekem ha meg is eszik 200-at akkor is kér még tápit inni én ekkor hígabbra csinálom vagy vizet adok neki inni mert szomjas !

no erre figyelj h kínáld meg inni ha jót evet mert szomjas még lehet akár még közben

2011. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!