Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora a babaszobátok?...

Mekkora a babaszobátok? Hogyan rendeztétek be? Fotel is van benne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

20 m2(nem tudom hogy kell kicsi kettest írni:D)

semmi nagyzás,karamell színű a fal

fehérek a bútorok,próbáltuk úgy válogatni,hogy nagyobb korában is jó legyen

van benne fotel valami ilyesmi: [link]

csak citromsárga

lányunk van és 16 hónapos

25N

2011. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló!

Köszönöm szépen a válaszodat! :))

2011. szept. 3. 16:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

4x3 méter

fiam van és másfél éves

fűzöld színű a fal ás egy versenyautó van a falon(falmatrica)ez párom ötlete volt:D

fotel van benne,de csak ilyen egyszerű

30N

2011. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

15 nm, halvány sárga a fal, bükk színű bútorokkal.

Vannak állatos falmatricák, a plafonon napos, a falon holdas lámpa.

Van fotel (ággyá nyitható), éjjeli szoptatáshoz, ill. ha beteg a kicsi és sokszor kell kelni hozzá jó szolgálatot tesz.

2011. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Szia, nekünk nagyon kicsi a lakásunk, 59 nm, a gyerekszobát a nappaliból "vágtuk" le, így 3X3-as, de a nagyszobában-konyhában éli az életét, ami elég nagy. még kicsi a fiam - 1 éves - így nem is igényel még saját szobát. Remélem megbékél majd a kicsivel. - nagyon irigykedem most a 20m2-es babaszobás anyukára :-)))))))) -
2011. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem még nincs berendezve, mivel általában vagy alszik vagy velem van a nappaliban. 16 hós
2011. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
kb.10 m2-es. van benne egy babaágy és egy emeletes ágy. laminált parkettás és van 1 nagy szőnyeg, ami tele van játékkal. a falon mesefigurák élik életüket, ezt én festettem föl.
2011. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

12nm, téglalap alakú. Van benne egy kiségy, egy komóddá alakítható pelenkázó, egy kis falipolc fölötte, és egy sarokszekrény (faktum mókus bútorcsaládból, fehér bútorok cseresznye dízsítéssel).

a fal barackszínű, a fényáteresztő függöny sárga, a sötétítő sötét ekrü. a szőnyeg is ilyen színű. mivel nem túl nagy a szoba, ezért nem akartam telezsúfolni, és a nagy minták, sok matrica/tb a falon is kicsinyíti a teret, ezért választottam letisztult, egyszerű színeket. szerintem nagyon szép, és az a jó benne, hogy a kiságyat később ugyanebből a bútorcsaládból gyermekágyra cseréljük, plusz veszünk egy íróasztalt, és 18 éves koráig nem kell bútort cserélni a szobában.

akartam egy szoptatós fotelt is, de azza nagyon telezsúfoltuk volna a teret. végül is van még két másik szoba a lakásban, volt helyem szoptatni :)

2011. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A mi szobánkból volt leválasztva másfélszer másfél méter... Kiságy, szekrény és más semmi... :) Fekve szoptattam, fotel nem kellett. Éjjel az első napokban volt kéznél szék, ha sokat kellett ringatni, de 6 hetes korától estétől reggelig alszik :)
2011. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a hasznos válaszokat!!Mi még a babaszoba berendezésénél tartunk.Tanakodtunk apával,hogy legyen-e benne fotel,ezért is kérdeztem rá,hogy nálatok van-e.:)
2011. szept. 3. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!