Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lesz a babaszobátok?

Milyen lesz a babaszobátok?

Figyelt kérdés

Ötleteket szeretnék gyűjteni, aki gondolja, nyugodtan linkeljen be képet is!

De mindenre kíváncsi vagyok, bútorok, dekoráció stb.


2009. júl. 27. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha fiú lesz,akkor tejeskávé színű szoba!Azért nem szeretem a kéket,mert hideg és szerintem nem is nyugtató szín!

Minden fából lesz,de más színűből!

És a textíliák lesznek színesek!

Ha lány lesz akkor lila fal és minden ugyanolyan,mint a fiúnál!

2009. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat mi meg nagyon az elejen tartunk de a nyuszis mokusos tapetat mar megvettuk ami linken lathato. A kulombseg annyi, hogy nallunk nincs faburkolat a tapeta meg a fal kozott. Csak egy sima feher mintas csik.

[link]


A kisagyunk feher es az agynemunk a kisagyba is ugyanilyen nyuszis karakteres mint a fal ugyan onnan rendeltuk mint a tapetat. Szeretnenk meg venni egy kis fiokos feher szekrenyt a baba ruhainak meg egy feher pelenkazot. A fuggonyon meg gondolkodunk az ablakra mert van ugyanilyen nyuszis de szerintunk mar sok lenne igy meg torjuk a fejunket.

Mi nem szeretnenk tudni a baba nemet szuletes elott ezert semleges szinekben gondolkodunk. :)

Boldog babavarast es jo tervezgetest a babaszobahoz.

2009. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Kedves második, megmondanád a címet, ahonnét a tapétát rendeltétek? Nagyon aranyos! :)
2009. júl. 27. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen figurák vannak a falon a kiságy körül: www.mesedekor.hu

A fal narancsszínű, fehér bútorok vannak.

Szia!

2009. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Masodik valaszado vagyok: sajnos mi kulfoldon elunk Angliaban es Plymouth-ban talatunk ra veletelnul erre az uzletre es ott lehetett megrendelni a tapetat meg a hasonlo dolgokat a babaszobahoz. De szerintem otthon Magyarorszagon is biztosan van. Megneztem a dobozt amibe a tapeta erkezett es az van rairva, hogy Beatrix Potter Peter Rabbit. Beirtam a magyar google-be es adott ki par talalatot. Nezd meg hatha talasz valamelyik oldalon:

[link]

2009. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi szobank rozsaszinu, a butor most keszul,az rozsaszin-feherrel es pillangos, a szonyeg tom es jerrys, a fuggony micimackos, es a falra meg micimackos festmenyeket akarok tenni
2009. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Katt. a rózsaszín kép alatti szövegre. A milyenk ilyen stílusú:


[link]

2009. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!