Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Mit csináljunk,...

S. O. S. Mit csináljunk, kakás lett a köldökcsonk és a csipesz, fél órája azt takarítjuk?

Figyelt kérdés
a kaka belement a csipesz részeibe is, sehogy sem tudjuk leszedni :(((( zuhannyal sem, azt is csináltuk rövid ideig
2011. szept. 4. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem azzal az elkohollal kellene megpróbálni, amivel amúgy is törölgetni kell. Az fertőtlenít, meg hátha le is jön tőle.
2011. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
alkohol bocsi:)
2011. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én beszaladnék vele az ügyletre.Komoly hasűregi fertőzést tud okozni.
2011. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Végülis 1 órahosszáig tisztogattuk 200 steril gézlappal, törlőkendőkkel, vízzel, hidrogén peroxiddal, és a csipeszt meg h-peroxidos fogkefével, aztán behintőporoztuk. Most megyek , veszek még gézlapot, aztán később még áttörölgetjük, holnap meg úgyis jön ki a doki, mert még csak péntek óta vagyunk itthon. Köszi a válaszokat!!
2011. szept. 4. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha próbáltátok alkohollal és sehogy sem megy szerintem is menjetek be az ügyeletre,nem tudom mi az elárás ilyenkor,de levehetnék és tehetnének uj csipeszt meg kitakarithatnák ha ez lehetséges. Én ugy szoktam ilyenkor pelenkázni hogy a csipeszt és a köldökcsonkot nem teszem a pelenkába,lehajtom a pelenka felső részét,igy annak a teteje a köldök alatt megy át. Ezért szerettem a Pamperst,azzal volt a legkönnyebb igy megcsinálni.
2011. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
látom a nehezén túl vagytok, csak egy kérdés: miért van még mindig fent a csipesz? A fiamnak 2 naposan a kórházban levették, majdnem ki is dobták csak én elkértem (2 évvel ezelőtt a SOTE I-en).
2011. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Látom, végülis megoldottátok, de nekem is az a kérdésem lenne, hogy miért van rajta a csipesz? Nekünk levették még a kórházba 2 v 3 naposan.
2011. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

?? És akkor a csonk ott lóg?? Csipesz nélkül? A kisfiamnak is rajta hagyták 2 éve. Nem is tudtam, hogy máshol leveszik. Akkor ezek szerint le is vehetjük?

/Debreceni Klinika/

2011. szept. 4. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is levették már szülés után másnap. Akkor már a teteje a csonknak száraz volt. Azt mondták ha minden pelenkázáskor szépen alkoholozom, hintőoporozom, hamar le fog esni. Otthon kb3 nap után le is esett. Utána már csak alkoholoztam magát a köldököt, mert még kis barna váladék jött belőle egy hétig. Nem kell csipesz szerintem.
2011. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem se volt csipesz a gyereken, már második este se. Haza meg tuti úgy jöttünk, hogy egyik gyerek köldökén se volt csipesz.
2011. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!