Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belefáradtam, nem bírom...

Belefáradtam, nem bírom tovább. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
1 éves a kislányom.teljesen kikészít.Nem akar aludni,nem játszik el sem magában,sem velem:(nem jó neki kint nem jó neki bent.Sehogy se jó neki.Egész nap csak hisztizik.Ha nagy nehezen el is alszik kb másfél két óra ordítás előzi meg,aztán alszik max egy órát.nem tudok tőle semmit csinálni a ház folyamatsan ugy néz ki mintha bomba robbant volna.Segítségem persze neincs,párom reggeltől estig dolgozik.Mit csináljak?ezt én már így nem bírom tovább:(((((
2011. szept. 5. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk most 19 hós, talán mostanában molyol el néha egyedül, eddig ő sem. De a mosogatás és vasaláson kívül mindent vele, mellett meg tudtam csinálni. Babakocsizni sem szeret? Mi még a mai napig megyünk és abban alszik is, ilyenkor szellőztetem ki én is a fejemet. Figyi, ha ennyit ordít, valami neki sem jó, de nagyon.
2011. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekik is vannak rossz napjaik - front, fogzás... Nálunk az válik be ilyenkor, ha elmegyünk valami programra, ami fizikailag lefárasztja. Pl. játszótér vagy kisbabás barátnő látogatása.
2011. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nittababy ***** válasza:
probáld meg úgy elaltatni hogy mellé fekszel és simized vagy csak feküdj melette még el nem alszik és utána rakd a kiságyban én így szoktam és beválik vagy egy órán keresztül játsz vele és akkor hátha jól elfárad és akkor aludni fog és lesz ídőd a házi munkára!!
2011. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lánykád azért viselkedhet így, mert érzi, hogy feszült vagy. Ezt a gyerekek megérzik sajnos.

Fel kellene töltődnöd. Nekem sem volt segítségem míg picik voltak a gyerekeim, bár most sem, tudom milyen nehéz így.

A háztartással ne foglalkozz, az megvár! Nem csinálja meg senki helyetted, s elszaladni sem fog. :-)

Úgyis újra rumli lesz, nem lehet a végére érni, ha van kisgyerek. Legalábbis csak nehezen.. Az a lényeg most, hogy erőt meríts, s maradj nyugodt, foglalkozz a picivel.

mesélj neki, játssz vele sokat, többfélét. Olyan nincs, hogy semmi nem érdekli. Pl őt már a gyurmázás is érdekelné szerintem. Találj ki új dolgokat, közös programokat. Más anyukákkal és kisgyerekekkel nem szoktatok találkozni?

2011. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínű nagyon lelkiismertes anyuka vagy,nagy benned a megfelelési kényszer,mindent szeretnél 100 %-osan teljesíteni.


Fontossági sorrendet tudsz tartani ,attól könnyebb lehet neked,a háznak egyáltalán nem kell mindig ragyognia.


A kislányod hogyan alszik el?Nem szoktattad idáig ahoz,hogy hordozgattad sokáig?

A babák amihez hozzászoktak az alapján igénylik a későbbieket.


A kisfiamat első gyerekként órákig ringattam ,még 3 évesen is rajtam aludt el,ellenben a kishuga magától tanult meg elaludni,leteszem és pár perc alatt alaszik.

Persze a férjem azt mondta,hogy majd ő hordozgatja mint a kisfiúnkat annak idején ,de én nem engedtem szerencséremjól kialakítottuk az elelvási szokásokat.

A kisfiunk 5 évesen minden éjjel az ágyunkba landol...ha rendelkeztünk volna az első gyerenél is némi rutinnal nem rontottuk volna így el.

2011. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!