Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7. hetes kisfiam, csak...

A 7. hetes kisfiam, csak cicin és ringatva tud napközben elaludni. Mit lehet tenni ilyenkor? Ha csak simán beteszem a kiságyba, ordít, amíg fel nem veszem. Pedig már látszik rajt, hogy nagyon álmos. És ringatással is csak sokára alszik el!

Figyelt kérdés
És csak max fél órát alszik ilyenkor. Bezzeg ha apán elalszik, simán tud 4 órát is aludni!!
2011. okt. 26. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem mindegyik cicin aludt el

lefeküdtem mellé és max én is aludtam egy kicsit .-)

kb 20 perc kel h jó mélyen elaludjanak addig búj mellé


a ringatást nem tarom jó ötletnek


amugy valszeg azért ébred mert nem érzi a tested melegét

apa meg gondolom a mellkasán altatja melegben és hallja a szívét is :-)

2011. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még kicsi nagyon.

Lányom 3 hónapos koráig volt szenvedősen alvós, de aztán rendeződött. Napközben szinte nem is lehetett elaltatni. Amíg nagyon picik a babák, addig testközelségre vágynak, hiszen 9 hónapig bent voltak egy védett burokban "összecsomagolva". Még erre vágynak.

De ez alakulni fog idővel, csak türelem és kitartás kell addig.

2011. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 alaszka ***** válasza:
Nálunk is így volt, 3 hónapos koráig alig bírtam letenni, állandóan kézben volt, meg rajtam aludt éjjel-nappal. Azt mondták, elrontom, namármost 3 hónapos kora óta magától is elalszik nappal, nem tanítottam, nem hagytam sírni, mindig felvettük, ha sírt, magától így alakult egyik napról a másikra, este kicsit nyűgösebb, de akkor melléfekszem, szopira elalszik és ha már mélyen alszik, átteszem a helyére. Kinövik ezt idővel, természetes hogy testközelségre vágynak. Én egy idő után ezt elfogadtam, és utána már ebből nem volt gond, persze nehéz volt, és fárasztó.
2011. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van enyém 4 hetes! Apánál vagy bárkinél simán elalszik nálam csak este mikor már tényleg fáradt. Nekem azt mondta a védőnő, hogy azért is lehet mert érzi rajtam a tejci illatát és engem az evéshez köt még. Az pedig megnyugtatná, de nem lóghat folyton a cicin. Ezért én csak nagyon nehezen tudom elringatni, mindig forog a cicim felé, fekve meg egyedül nem tetszik neki. Bárki más percek alatt elringatja. Ha ez működik nálatok is, használd ki nyugodtan:)
2011. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki, hog ykészítesz egy kis kuckót az ágyában (én betettem a szopipárnát köré és nagyon szerette, illetve plédba bugyoláltam, nagyon jókat aludt így nappal és éjjel is. A plédet átlósan félbehajtod, beleteszed a babát úgy, hogy a hosszú oldal közepénél legyen a nyaka, a mellkasára teszed a kezét és áthajtod rajta a két hosszú csücsköt. Három hós koráig így altattuk a fiunkat. Így nem ébreszti fel magát az önkéntelen mozgásokkal, és kellemes bebugyolálva lenni.
2011. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!