Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek egy 2 hetes babát...

Elvinnétek egy 2 hetes babát nagy bevásárlásra egy hipermarketbe?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan öltöztessük?
2011. szept. 5. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Inkább nem mennék, ha nem tudnám kire hagyni.

2011. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem, elküldenék magam helyett valakit, hogy vásároljon be
2011. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem, de csak a klíma miatt nem.

Amúgy 2 hetesen már utaztunk nagyszülőkhöz, rokonokhoz össze-vissza.

2011. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes babát még nem vinnék bevásárlóközpontba. Ő még nagyon könnyen összeszed bármit. Ha nem lenne kire hagyni, akkor vagy megvenném kis boltban, ami szükséges, vagy a férjemet küldeném el munka után.
2011. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hetest még nem...egy hónapos volt mikor a közeli boltba lementem vele.
2011. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekem van, nincs kire bízni őket így pár napja elmentünk a boltba mert már muszáj volt, segítségem se nagyon van aki bevásárolna helyettem, így a legkisebbem még csak 3 hetes volt most mikor mentünk. Letakartam a hordi elejét egy textilpelussal és amilyen gyorsan lehetett, végig rohantam a sorok között.

Szerencsére semmi baja nem lett, végig aludta. De az első két gyermekemmel még bizony megvártuk az 1 hós kort, és akkor is villámvásárlást csaptunk, valamint legközelebb csak olyan 3 hét múlva mentünk újra.

2011. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen, es el is vittem. Vigyel kis takarot, vagy kardigant es sapkat. Bent add ra.
2011. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Párom dolgozik, édesanyám meghalt, anyósom sincsen, barátnők is vagy suliba vagy melóba. Még is inkább este visszaküldöm a párom ha kell valami. Most 1 hós a lányom, de még 2-4 hétig nem akarom tömegbe vinni.

Amúgy is azt mondták célszerű megvárni a 2. oltást.

2011. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Én vittem is. Semmi baja nem lett. Azóta is hetente megyünk. Sokkal nyugodtabb baba, ha megyünk valahova. Itthon állandóan nyűgös...

Meleg volt nagyon, úgyhogy egy röviujjú body volt rajta, meg vittem vékony takarót és bent betakartam vele nyakig.

2011. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Muszáj volt,elvittük.

Ahogy Te öltöznél,+ 1 réteg! + kissapi.

2011. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!