Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek csak rövid ideig marad...

Akinek csak rövid ideig marad meg a babakocsiban a babája, az hogy megy el pl egy hosszab bevásárlásra vagy ügyet intézni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mindig másra bízni,vinnem kell magammal.Vásárláskor nem vehetem ki a kocsiból,de ha ki is veszem,akkor 2 perc után azt akarja hogy tegyem le a földre hasra.Ezt azért nem tehetem meg.Orvoshoz is mennem kell,de egyszerűen nem merek vele elindulni.Ha nem lenne ennyi cucc rajta,akkor még csak-csak.De levetkőztetni,figyelni a cuccára,szórakoztatni,intézni a dolgomat,aztán öltöztetni kis műanyag székeken...Féléves,még nem tud ülni.Ti hogy csináljátok?
2010. jan. 28. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Vidd kenguruban.

Nálunk az vált be, mert gyorsabb vagy, mint babakocsival, és jobban elvan benne a baba.

Nálunk az jött be.

Már egy éves, sajna túl nehéz a kenguruhoz, úgyhogy maradt a babakocsi-cibálás.

Nagyon utálom, alig várom, hogy stabilan járjon!

2010. jan. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves első hozzászóló! Sajnos mi is hasonló cipőben járunk.... Már gondolkodtam én is, hogy mit lehet csinálni ilyenkor. Milyen kengurut tudsz ajánlani? Nektek melyik vált be, és hol lehet beszerezni?

Banyuci

2010. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem 8 hónapos volt a babám. beruháztam egy háti hordozóra, ami olyan, mint egy csatos mei tai. a babakocsit elfelejtettük. 2 hónapja semmi gond a vásárlásokkal. :)
2010. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a Chicco kengurut tudom ajánlani ,nekünk az van és berakhatod úgy is a gyerkőcöt ,hogx előrefelé néz meg úgy is ,hogy hozzádbújjon!
2010. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És nem szakad le az ember háta? Kézben sem egyszerű már cipelni, 7,5 kg ruha nélkül! :o

Banyuci

2010. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Banyuci, noj vagyok, 08:26. :)

Az én babám több mint 10 kiló, és a párom a hátán hordja, én meg még elől (így közelebb van:))! És nem szakad le a derekam :))

Azért azt hozzá kell fűzni, hogy az ölben cipelésnél minden jobb, tehát egy hordozó csakis segít rajtad, de ez, amit én vettem (pontosabban varrattam), nem volt olcsó, 15 ezer volt, kipárnázott a derékrésze, állíthatóak a pántjai. Úgy képzeld el, mint egy túrahátizsákot. Úgy van kialakítva, hogy ne szakadjon meg tőle az ember. :) Több órán keresztül tudnám benne hordozni.

2010. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahammm... köszike! Asszem megpróbáljuk mi is ezt a megoldást. Egy-egy rövidebb túrát még úgy ahogy kibír a bébihordóban, de aztán a hosszabbaknál elkezd ficeregni, és már üvölt is. Csak akkor hallgat el, ha teát adok neki, de két liter piát azért csak nem diktálhatok belé! :o

Banyuci

2010. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az amit fent írtak chicco go kenguru, én azért nem javaslom, mert csak 9 kilóig jó, és a baba lába lóg benne, ami hosszútávon nem egészséges.

sajnos rá kell szánnod egy nagyobb összeget.

nekem ilyen van:

[link]

ez a babbinka márkájú, egy mamami fórumos lány varrja.

de hasonló árkategóriában még ilyen is létezik:

[link]

ha nem tetszik, 8 napon belül visszakapod az árát.

itt pedig ki tudod kölcsönözni ingyen, kipróbálásra, a kauciót azt visszakapod, ha visszaviszed:

[link]

így tudod, hogy mire adsz később pénzt.

remélem, segítettem.

üdv, noj

2010. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszi, Noj, megnézem őket, nagyon ari vagy! :)

Banyuci

2010. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem csak annyi a problémám,hogy sokáig SEMMIBEN nem marad el.Van mei-tai-om,abban is csak ideig-óráig van el.
2010. jan. 28. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!