Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az utazóágyba tesztek plusz...

Az utazóágyba tesztek plusz matracot, vagy a már benne lévőt használjátok?

Figyelt kérdés

Van benne ugye egy vékony matrac, amit össze lehet hajtani az ággyal együtt.Eddig szüleimnél így használtuk(persze letakartam)de azon gondolkoztam,hogy vajon egész éjjel aludhatna úgy, hogy ez van benne felhúzva, vagy kéne beletenni egy rendes matracot?Csak mondjuk azt elég macerás lenne elvinni oda, ahol használni szeretnénk....

Csak azért gondolkozom, mert a benne lévő matrac anyaga nem éppen légáteresztős....

A nappali alvásai olyan rövidek, hogy az nem számít, de nem akarom, hogy éjjel rosszul aludjon e miatt.

11 hónapos


2011. szept. 5. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
11 hósom aludt már így is úgy is. Jobb szeretem matraccal csak nem mindig fér be a kocsiba.
2011. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ha nyaralni megyünk,vagy máshol alszunk,úgy csinálom,hogy az utazóágy széthajtható matracára rárakok egy nagy méretű összehajtogatott puha pokrócot,és erre húzok egy gumis szélű lepedőt.simán átalussza az éjszakát.

2011. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamit tegyél rá mert nejlon anyagúak az én babám biztos rá is izzadna... Valami pamut takarót például.
2011. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én teszek bele egy szivacs matracot. Az, ami eredetileg hozzá van, az szerintem kemény és kényelmetlen is. Az autóba meg befér egy matrac, mert beteszed a csomagtartóba, és mehet rá minden más cucc.
2011. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi, én is úgy gondoltam, hogy beleizzad...akkor megoldjuk:)
2011. szept. 5. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
nyaraláskor használtuk, vittük a sima kiságy szivacsát.
2011. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi vettünk az utazóágyhoz szivacsot, de mi azért, hogy nyaraláskor is tudjuk használni a légzésfigyelőt!
2011. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!