Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig cseréltek minden...

Meddig cseréltek minden étkezésnél pelenkát?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hetesen abba hagytam az éjszakai peluscserét, nekem is úgy tanácsolták. Gyors kajcsi és csicsis. Szinte fel sem ébred, 10 perc alatt letudtuk és lehet aludni. :-)
2009. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem cseréltem minden étkezésnél!

Kakinál azonnal, pisinél pedig éreztem a peluson hogy már csere esedékes! Sohasem volt kiütéses, bár én mindig vastagon krémezem csak és kizárólag gyógyszertári kenőccsel!

2009. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En nem szoktam minden etkezesnel kicserelni a pelust, hanem akkor amikor kell!

Ha 20 percenkent, mert ugy sikerult a dolog akkor, ha pedig orakig eleg volt a pelus akkor csereltem ki.

Szerintem te is akkor csereld ki amikor ki kell, amikor megtelt a pelus!

2009. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nappal a kakánál mindig, azonnal, pisinél pedig amikor már érzem, h sok van a pelusban. Ez nem mindig az étkezések idején van. Hajnalban szokott szopizni és nálunk van peluscsere mert ha nem cserélek, reggelre kifolyik minden belőle. Pedig már minden féle pelust kipróbáltu nk.

5,5 hós

2009. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én sem cseréltem soha minden kajánál. kakist rögtön, vagyis amikor elkezdi zavarni, ha jókedvű akkor hagyom, de 10-15 percnél tovább nem bírja soha : ) pisist meg amikor tele van. (bár bevallom, volt, hogy elfelejtettem több mint fél napig, mert hozzászoktam, hogy sűrűn kakil, és csak akkor cseréltem, csak aznap épp kihagyott az emésztése..... :D de ettől se lett semmi baja.)
2009. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-1,5 hós koráig minden kajcsi előtt cseréltem,éjjel is!aztán tanácsolták h éjjel ne cseréljek és akkor nme ébresztem fel anniyra és szopi után vissza is tudott hamar aludni...szopi aztán letettem és alcsi!Most 7 hós és csak akkor cserélek ha úgy gondolom h kéne már:)
2009. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én addig cseréltem éjjel is amíg láttam hogy tele van. Pár hónap után látni fogod hogy nincs már annyi benne még bírja következő etetésig. Aztán el-elmaradoztak. Most 10 hós és 5 ször cserélek pelustmár jó pár hónapja. Este 9-7-ig alszik és a pelus is bírja.

Napközben pedig 5 ször eszik és előtte mindig megnézem és jól tele is rakja meglepivel :)

2009. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én picim 3,5 hós és minden kajcsi előtt kicserélem,ha úgy adódik,még éjszaka is.Nem tudom miért,így szoktuk meg.Egyébként mindig van benne pisi,ha pedig kaki is,próbálok hamar újat adni rá.
2009. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!