Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet korrigálni azt,...

Hogyan lehet korrigálni azt, hogy a 2 hónapos babám ne csak a kézben legyen el?

Figyelt kérdés
Nem azt várom, hogy "Késő bánat, eb gondolat", meg azt, hogy nem kellett volna hozzászoktatni! Köszönöm!
2011. szept. 5. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

rakd le a szőnyegre hasra rakd tele játékkal,és hagy had küszködjön.biztos sírni fog eleinte de akkor is hagyd ott pár percig és napról napra emeld az időt.

vagy rakd bele pihenőszéke/hordozóa és abból nézelődjön amíg te teszel-veszel.


ha eddig csak kézben volt el,akkor nem fogod sírás nélkül megúszni, de előbb-utóbb meg kell szoknia hogy egy bizonyos időt eltöltsön annélkül hogy fogná valaki.

mivel még csak 2hónapos,-ezen bőven tudsz korrigálni,csak legyél kitartó és ne add fel az első kudarc után

2011. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 hónapos baba még nincs végleg elkapatva.

Én is úgy tenném,ahogy az első írta. Csak ne ijedj meg egy kis sírástól. Gondolj végig a célra, ne add fel rögtön. Hidd el,az ilyen pici baba még gyorsan áthangolható.

2,5 éves anyukája

2011. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tedd le de csak 1-2 percre alkalmanként és fokozatosan növeld az időt. Beszélj hozzá hogy a hangod hallja. Enyém akkor volt el amikor a kispárnám odatettem mellé és érezte az illatomat... 2 hósan sokat igényelte az enyém is mégse lett elkapatva, ne izgulj.
2011. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd le az ágyra, feküdj mellé, foglalkozz vele úgy. Nekem 1 éves a lányom, rengeteget volt kézben, sokszor rajtam vagy az apján aludt el, velem aludt egy ágyban. Erre lehetne mondani, hogy tuti módszer az elkapatásra, de én abban hiszek, hogy pár hónapos babákat nem lehet elrontani azzal, hogy kézben vannak. 1 éves lányom minden gond nélkül átállt saját ágyban alvásra, szépen el tud játszani önállóan, minden rendben van.
2011. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat!! Ki fogom próbálni a leírt módszereket! :)
2011. szept. 5. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!