Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2 hónapos kisfiam fejecskéje...

A 2 hónapos kisfiam fejecskéje hátúl kicsit lelapúlt, hogyan tudom korrigálni, hogy ne maradjon így? Hány hónapos korig lehet ezen segíteni, meddig nem késő?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a gondom..2.5hónapos és egy kb4*4es felületen meglapult a feje,pedig forgatja is a fejét..hátán alszik oldalt tartva a fejét..hason nem alszik el csak sír,így az kilőve,oldalra fordítva meg nem szabad azt mondta az ortopédus,mert még annyira porcosak,hogy a csípő csontjukat efojásolná.
2008. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd amikor már forgolódik hasra, meg már kúszik mászik, akkor kevesebbet fog hanyatt feküdni és akkor visszagömbölyödik neki. De ha zavar, próbálhatod oldalra fektetve altatni, támaszd ki valamivel, pl. plüss állatkával. Meg lehet kapni ilyenelfordulás gátló szivacsot is.
2008. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon bevált a LoveNest párna.

nézz utána a neten!Rendelni is ott tudsz.

kicsit nehezen fogadta el,de így egy hónap alatt rendbejött a buksija.

2008. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem az előttem szólót,hogy mennyire magas ez a párna?És,hogy szokatta hozzá a babát?Hol lehet kapni és mennyiért?és tényleg segít vissza gömbőlyíteni a fejüket..első hozzászóló vagyok.
2008. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!