Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A krumplit (és mindent) kell...

A krumplit (és mindent) kell kóstoltatni 3 napon át kis adagokban?

Figyelt kérdés
Valamint az üveges bébiételeket is, ha olyan van benne, amit még nem evett?
2011. szept. 6. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én nem mindent kóstoltattam,annyi volt hogy első nap kevesebbet kapott azután ha nem lett baja és ízlett is neki akkor már rendes adagot kapott,annyi volt hogy 3-4 napig nem kapott újat,már eszik almát,répát,krumplit,barackot,dinnyét,sütőtököt,banánt,rizst a doki mondta hogy kezdjük el 3 hónaposan,most 4,5 hónapos jó étvágyú kisfiú
2011. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

boccs az off-ért

kedves utolsó a rizs milyen? bio? vagy rendes rizs amit ti is esztek? Bocsi de nem tudom milyet lehet adni és még nem tudtam megkérdezni a védőnőmet. köszi

2011. szept. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát egyelőre rizses pépet meg rizses üvegeset kapott d elvileg bio,még várok az olyannal amit mi is eszünk
2011. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

eleinte mindent kell kóstoltatni 3 napig.

én később (kb.10 hótól) bátrabb voltam, akkor csak az allergizáló ételeket kóstoltattam (pl.tojás, tejtermékek), a többinél csak arra figyeltem hogy egyszerre csak 1 új hozzávalót kapjon.

2011. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!