Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg szeretném kóstoltatni...

Meg szeretném kóstoltatni kislányommal a csokoládét mikuláskor meg karácsonykor, jó ötlet?

Figyelt kérdés
azért, mert minden gyerek kap édességet és eszik is belőle, az én kislányom nem ehet?:D 16 hónapos lesz decemberben.szóval ti adnátok majd ekkora gyereknek édességet? még sose evett édességeket.
2011. okt. 18. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az én lányom is 16 hónapos lesz decemberben, de én nem fogok csokit adni neki.
2011. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Az én kisfiam 18 hónapos, és már régen eszik csokit. Kb. egy éves kora körül kóstolta meg először. Persze nem kap sűrűn, és akkor sem sokat, de mikor mi eszünk, akkor kunyizik. Plusz túró rudit is szokott enni, és azon is van csoki.
2011. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán adhatsz neki, ha eddig nem adtál, gondolom a mikulás után sem lesz másképp, attól meg a kis csokitól amit adsz neki egy évbe 5szőr, nem lesz semmi baja. :D én is így vagyok, nem adok a babáimnak édességet, de azért a miki csomagba lesz egy kis kinder. :D úgyis a felét csak szétmaszatolják. :D
2011. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen korban adtam először édességet a lányomnak, meg is bántam, mert utána csak azt akart enni. Úgy kellett küzdeni minden étkezésnél, mert ordított, ha nem csokipudingot kapott. Ha nem adtam neki, inkább nem evett SEMMIT!!!

A mai napig édességfüggő, szinte folyamatos zsarolás alatt van, hogy csak akkor ehet édességet, ha megette az ebédet, meg ilyenek.

Meg is fogadtam, hogy a másodiknál próbálom kihúzni, ameddig csak lehet, nem fogok édességet adni.

De ha szerencséd van, akkor nem lesz édesszájú a kislányod, nekem sajnos nincs ilyen mázlim.

2011. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

lányom 17 hós lesz karácsonykor, nem fogok neki csokit adni. még a tejet, tejszínt sem bírja, a kakaót meg szopis idejében a tejemben sem bírta (amikor én ettem csokit akkor bukott).


szóval fog helyette más, egészségesebb finomságokat kapni. pl. aszalt alma, barack, dió.

2011. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát gyümölcsöt és egészséges finomságokat minden nap kap. ne értsetek félre, nm azt akarom hogy ünnep van és mindent szabad, és tudom hogy ha egy évben 2x eszik csokit nm lesz függő. az érdekelt hogy ekkora gyerek kaphat e. a válaszokból azt szűröm le hogy igen:)
2011. okt. 18. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen kaphat. :) Nálunk nem lett belőle függőség, pedig szereti az édességet, de elvan nélküle, szóval megeszi a rendes kaját. Csak annyi, hogy örül ha csokit lát. :) Egy kis csokitól nem lesz semmi baja.
2011. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Persze ha nincs egészségügyi ellenjavallata, mint pl. amit az egyik válaszoló is írt, hogy érzékeny rá a babája. Abban az esetben természetes, hogy nem kap, de amúgy ehet már.
2011. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jezus nehogy kapjon egy mikulast!
2020. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!