Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor elkezdtétek a hozzátápl...

Amikor elkezdtétek a hozzátáplálást hányszor volt naponta széklete babátoknak és milyen volt?

Figyelt kérdés
Bocsi a kérdésért :) de nem tudom hogy ez normális e. Babámnak 2-3szor van egy nap kis mennyiségek de nem híg, sőt eléggé egybe áll és néha erjedt a szaga (bocs a részletezésért): Eddig barackot, almát, krumplit és tegnaptól répát kap/ott.
2011. szept. 6. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak szopizott addig nagyon híg és borzasztó gázos volt a széklete.Amint elkezdtük a hozzátáplálást minden rendbe jött nála.Nem baj ha nem híg a széklete sőt az ételek be is színezik neki.Szerintem semmi baj a babádnak,bár nem tudom az "erjedt" szag miért lehet.Én néha a sütőtököt,almát éreztem meg rajta :D
2011. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én a barackra tippelek
2011. szept. 6. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Van, hogy 6 kakis pelusa volt az elején! :) Nem tudta egészében kinyomni a keményet, de tény, hogy sokkal kevesebb gáz termelődött, könnyebben kakilt (előtte sokat lázmérőztem, hiába volt hígabb, mégsem tudta kinyomni). Most már 2 hónapja kap pépeket, így kiismertem, mikor kakil. Reggel pl. hiába van kaki a pelusban, amit hajnalban kinyom, reggeli közben nyomja ki a végét. Bocsi. :D Na én csak akkor cserélek, 20 perc miatt nem adok rá tisztát.

De gondolom, idővel változni fog, meg attól is függ, mit adok. Ha pl. barackosat, akkor 2 kaki van másnap.

2011. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi utolsó! Megnyugtattál akkor. Igen, én is jártam úgy hogy kicseréltem és etetés következett és utána belekakilt a tiszta pelusba :) Így többet használunk mint előtte. Remélem sikerül nekem is kitapasztalni. :)
2011. szept. 6. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!