Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapja megkezdtük a hozzátá...

1 hónapja megkezdtük a hozzátáplálást és azóta csak 2 naponta van kaki? Többi lenn

Figyelt kérdés
Aznap amikor nem tud kakilni csak erőlteti nagyon nyűgös.Mivel tudnám elősegíteni a kakilást?
2011. máj. 24. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk most ugyan ez van. Mi is egy hónapja kezdtük. A fuamnak már 3napja szorulása van. Rájöttünk, hogy a tejberizspéptől. Ugyhogy védőnő tanácsára kihagyjuk pár napig a rizst, sárgarépát, almát, mert ezek is okozhatják. Helyette eszünk szilvát, őszibarackot, sóskát, cseresznyét, meggyet. Ez utóbbiak közül még semmit nem kóstoltunk. illetve a szilvát igen. Épp tegnap tettem fel kérdést, hogy van-e olyan gyümi bébiétel, amiben nincs rizs,ugyanis három napja eszi kicsim a kecskeméti szilvát, de semmi eredmény. Az a választ kaptam, hogy a Milupának és a Nestlenek van 100%-os gyümije, 4x100grammos kiszerelésben. Ugyhogy mi most azzal fogunk próbálkozni. Remélem hatásos lesz, mert az én kicsim is elég sokat kinlódik.
2011. máj. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi egy hete kóstolgatunk. Tápszeresek vagyunk. Eddig 3 naponta volt kaki, de csak laevolac-sziruppal, a nélkül csak a szenvedés és erőlködés ment. Most, 3 nap alatt etettem meg vele egy barackos-almás bébiételt, és egy nap kétszer is van eredmény. Már a sütőtököset esszük, az is hatásos. Igaz én tejpépes dolgot nem adok neki, és a bébiételben is a cukor-glutén-adalékmenteset választom.
2011. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!