Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan baba, aki csak...

Van olyan baba, aki csak később szokik rá a cumizásra? Vagy ha mondjuk nem szokott rá 6-7 hónapos koráig, akkor nem is fog?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van. A kisfiam esett, össze kellett varrni a szájüregében egy átharapott lukat és az alsó ajak felháma is sérült. Ilyenkor nulla a darabos étel egy hétig és amíg a varratok felszívódnak és elkezdődik a hegesedés, nem ajánlatos cumi nélkül lenni, pedig azelőtt nem is volt cumija. Úgyhogy nélunk a kényszerből kellett. De ha nem kínálod, akkor valószínűleg meglesz nélküle, vagy az újját szopizza, vagy a takaró szélét, stb...
2011. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 srilaksmi válasza:
100%
Én adtam volna a lányaimnak, de egyik sem fogadta el a cumit. De hallottam már olyat aki 1 évesen állt rá.
2011. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

azért a cumira nem olyan egyszerű rászokni, nem kéri a 6 hónapos, hogy anya, dugd már a számba :)


enyém 4 hónapos korától cumizik mert adtam neki, sokat cicizett és akkora dőltem ki. de nyilván nem cumizni, hisz már elég idős volt ahhoz, hogy ne kelljen neki semmi cicipótló :)

2011. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm lány 1,5 évesen szokott rá,amikor abbahagyta a cicizést!
2011. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 1 éves kora körül szokott rá.

Csak megtalálta a játékai között a dobozkájában, kipróbálta és megtetszett neki:-) De így sem volt egész nap a szájában, de ha kezébe került mindig csócsálta egy darabig.

Alváshoz még most is kéri, 2 éves múlt.

2011. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!