Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ad valaki 1-1.5 éves babájának...

Ad valaki 1-1.5 éves babájának valamilyen multivitamint?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, elkezdenék egy Vitacolan, vagy valami hasonló kúrát, hogy felkészítsem a kicsim immunrendszerét őszre-télre...
2011. szept. 6. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 14 hós múlt a kislányom, nem adok Neki vitamint.
2011. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam másfél évesen került bölcsibe, és én akkor kezdtem el neki adni a Vitacolant. Eddig 4 hónap alatt egyszer volt beteg a gyerekek között. Szerintem ez elég jó arány.
2011. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Én is adtam a kislányomnak a Vitacolant.
2011. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 fkiszti ***** válasza:
Szia! Én is Vitacolant adtam a 13 hónapos kisfiamnak. Mondjuk nálunk a körmén fehér foltok voltak, azért kezdtük.
2011. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt orvossal való egyeztetés nélkül is el lehet kezdeni?
2011. szept. 7. 08:48
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Persze.Én is utólag mondtam a doktornőnek,hogy adom a kislányomnak.De azt mondta hogy jó a Vitacolán.
2011. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én adom a 11 hónaposomnak, gyerekorvosi javaslatra.Érezhetően jobb az étvágya, szépen hízik.Kb. egy hónapja kapja, de határozottan jót tett neki.Sajnos azért minden betegségtől nem védi meg, főleg, ha jön a borús, szeles idő, de ő még nem jár közösségbe, így azért könnyebb elkerülni a bacikat.Az immunrendszerének is jót tesz, de mi étvágy javításra kezdtük el.Azóta valahogy a reggeli tápszer is jobban csúszik..
2011. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

18 hós a lányom, de még nem adtam. nem is tudtam, hogy van kimondottan piciknek...


köszi az ötletet, én is veszek :)

2011. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én adnék szívesen neki, de nem eszi meg. Csak vizet iszik, és még a C-vitamint is kiszúrja benne.

A 3 éves lányomnak viszont adtam tavaly a Vitacolant, mégis hetente más nyavalyát hozott haza az oviból. Szóval nekünk nem igazán jött be. A Béres-csepp most jobban bejön. Igaz, hogy lehet, hogy közben már erősödött az immunrendszere, és nem is a Béres-csepp miatt van.

2011. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Vitacolan is jó és a Cebion 2X multi is. Én most az utóbbit adom. Ez a "sünis vitamin", egy süni és egy kiskacsa van az üvegjén, ez nagyon tetszik a kisfiamnak.
2011. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!