Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy álmában ne...

Mit tegyek, hogy álmában ne forduljon hasra?

Figyelt kérdés
Mive már nagyon szeret hason lenni- éjszaka is átfordul, csakhogy egy idő után nyöszörög, mert nem tud visszafordulni. Napközben az is megy, csak ájszaka vándorol az ágyában, sokszor keresztbe, fejjel lefelé van, beszorul. És ha hason van kitakarózik, a kis keze hideg is. Ha rendesen fekszik ilyen gond nincs. Mit tegyek?
2009. ápr. 21. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hálózsákban altatni. Biztos azért ébred fel, mert fázik. Így legalább nem kell éjszaka takargatni.
2009. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, csak pont fordítva, hason aludt és átfordult a hátára, de vissza már nem ment. Én kicsit vastagabban öltöztettem (rugi alá rövid ujjú body), ha kitakarózik se fázzon meg. Aztán ha nyöszörgött, akkor úgyis felébredtem és visszafordítottam és aludt tovább.
2009. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!