Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti mire költitek a...

Anyukák! Ti mire költitek a családi pótlékot és a gyedet?

Figyelt kérdés
Hogy osszátok be?
2011. szept. 7. 08:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Bekerül a közösbe, és amire éppen kell, arra megy.
2011. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Igyekszünk kijönni a párom fizetéséből (mert ő kapja készpénzben). Ha nem sikerül, akkor nyúlunk hozzá. Amúgy megy a megtakarításba nyaralásra, nagyobb dolgokra.
2011. szept. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
természetesen minden közös.
2011. szept. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is a közösbe megy. Veszünk belőle ételt, pelenkát és mindent amire szükség van. A hónap most nagy kiadásos lesz, mert kezd lehűlni a levegő és a nyári babámnak még nem nagyon vannak őszi ruhácskái. 3 hosszú ujjú tipegőn kívül nincsen neki semmi meleg ruhája. Így a héten szerintem ebből is bevásárolunk.
2011. szept. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Alinaaa ***** válasza:
80%
Nekünk a számlára megy, a férjem készpénzben kapja a fizetést, a számláról vonják le a kölcsönt, így azt bent hagyom és inkább hozzá teszek és akkor a fizetésből vásárolok a gyerkőcnek. Végül is mindegy hogy honnan van rá, csak legyen:)
2011. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Persze nem úgy értettem :) Nálunk is közös minden pénz.Csak kíváncsi voltam h abból mit vesztek.
2011. szept. 7. 08:38
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Én gyes-tés 2 csp-t kapok bankszámlára, ahogy megjön elutalom,klegfőképpen a rezsiszámlákat fizetem ki belőle.

De nem ebből élünk:-)))

2011. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Közösbe megy szintén.
2011. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Napi megélhetésre és rezsire költjük. Közös számlánk van, a férjem is ide kapja a fizetését.
2011. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Gyedem van és 2 gyerek utáni családim.

Ruhára,cipőre, pelenkára, hó eleji nagyobb bevásárlásra költöm (amikből nekik főzök nagyrészt főzelék félék, joghurtok, zöldség gyümölcs) tisztálkodási szerekre fogkefe, fogkrém, fürdető, popsitörlő.

A nagyobbamnak az ovi beköszöntével ovis ebédet fizetek be belőle.

Tehát nagyrészt valóban rájuk költöm:)

A maradékból kisebb számlákat, csekkeket fizetek.És ennyi. El is ment.

2011. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!