Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok a gyermeketek lábára...

Adnátok a gyermeketek lábára olyan cipőt, amit más használt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én igen.
2011. szept. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lövésem sincs. Elveim szerint nem, mert úgy gondolom, hogy az a megfelelő ha csak az ő lábához idomul. Ha úgy van "kitaposva" (bár ők azért nem tapossák el) ahogy az ő lábának kényelmes. A cipőre háklis vagyok. De a környezetemben lévő anyukák előszeretettel adják és veszik. Nincsenek ezek a cipők megkopva sem. Mert szinte lehetetlen, olyan gyorsan nő a lábuk. Szóval a látottak alapján lehet engedek az elveimből.
2011. szept. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Számos felsőruhát, játékot vettem/kaptunk használtan az elmúlt 21 hónap alatt, nincs semmi bajom a dologgal.

De olyat ami a testével közvetlenül érintkezik (body, zokni, harisnya) illetve cipőt csak újat adok rá. Eddig 3 hónap alatt nőtt ki 1 méretet a fiam, ennyit még kibírunk.

2011. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én adok.Szerintem sem tudják kicsi korban kijárni a cipőt.Én vettem is,és kaptunk is használtam szandát,cipőt,szinte újak voltak.Az első cipőjét újonnan vettük tavasszal,mivel 1 számmal nagyobbat vettem véletlen,szinte nem is hordta igy megmarad őszre.
2011. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Vettem már olyat is mondjuk neten,amin nem látszott,hogy kicsit bevan dőlve a szandi,de azt nem is adtam rá...

Egy cipőn azért látni,hogy melyiket taposták ki,vagy járták agyon...csak nekem nem sikerült akkor..,de hát gondolom igyekezett az illető úgy fotózni,hogy ez ne látszódjon.. :)

Szóval mikor kisebb volt a lányom,akkor tök jó Nike sportcipőt vettünk,amin nem is nagyon látszódott,hogy valaki használta..,aztán apának annyira megtetszett az a féle cipő,hogy vettünk egy ugyanolyat megintcsak használtan.. :)

2011. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mióta járni kezd azóta csak origi cipőt veszek neki, nem adom rá még a nővéréét sem.
2011. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem. Csak a cipővel vagyok így,meg persze fehérneműt sem.
2011. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nincs pénzem méregdrága cipőket venni amit kétperc alatt kinő.
2011. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!