Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabátokat mikor tettétek...

Kisbabátokat mikor tettétek rendes ágyba persze leesésgátlósba?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 10:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mi karácsonyra tervezünk neki rendes ágyat venni (kiadtuk a rokonságnak, hogy ezt vegyenek, ne mindenféle hülyeséget), januárban lesz 2 éves.
2011. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hgoy nem a kérdésre válaszolok, de engem mindig érdekelt, hogy pl 2 évesen miért váltanak rácsosból rendes ágyra. Nem jó már a rácsos? Ha esetleg ezt is megírná, aki válaszol.

Nekem 20 hós a kisfiam de még eszembe sem jutott váltani.

2011. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hónapos korától rendes ágyban alszik. Nem leesés gátlósban, hanem földre nyitható szivacságyban. Összecsukva 2 személyes kanapé, kinyitva 120x180-as ágy. Azért kellett mert nem fért el a kiságyba, úgy alszik. Ebben kényelmessen tud forogni.
2011. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 2 éves korában kapott rendes nagy ágyat, leesés gátló nélkülit. Sosem esett le, csak a kiságyban ami volt szivacs, azt tettem az ágya mellé 1-2 hétig, ha netán mégis...


Én felesleges dolognak tartom a leesést gátló ágyat, mert pár év múlva kicsi lesz neki.

2011. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem egy éves a kislányom és arra gondoltunk hogy a szülinapi pénzéből ágyat fogunk neki venni.Bár még nem akarom abba tenni mert még nem tud róla lemászni.Szerintem egy olyan babát aki már végigalussza az éjszakát és le is tud mászni az ágyról miért ne lehetne rácsos ágyból rendes ágyba fektetni.Mi kölcsön kaptuk a kiságyat bár abszolút nem sürgős visszaadni akár még egy évig maradhatna is vagy még tovább, de ha ügyes a baba akkor mi baj lehet ha rácsos ágyból kiságyba kerül.Én már nagyon várom csak kíváncsi voltam kinek mi a véleménye erről.Na meg az az igazság hogy nekem meg az üti meg a szemem ha már vagy 3 éves a baba és még mindig kiságyban alszik.Mikor már elég nagy hozzá hogy nagyágyban aludjon.De hát mindenki maga tudja, mindenki másképp gondolja!
2011. szept. 7. 10:26
 6/15 A kérdező kommentje:
Amit kinéztünk ágyat arról egy perc alatt le lehet szerelni a leesésgátlót és 3 fokozatban lehet széthúzni attól függően mekkora az apróság.1 m 1,50 és 1,80 ra tehát akár még kamasz és felnőtt korában is jó lehet.Na aztán persze addig lehet le is cseréljük!:-)
2011. szept. 7. 10:29
 7/15 anonim ***** válasza:
tudnál egy linket küldeni erről az ágyról, ez minket is érdekelne?
2011. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2011. szept. 7. 10:56
 9/15 A kérdező kommentje:
Élőbben sokkal szebb!Nekünk nagyon tetszik!
2011. szept. 7. 10:57
 10/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2,5 évesen került ki a rácsosból.

Hogy miért?

Mert nagyon jól működött az altatás, majd az alvás, és ezt eszem ágába sem volt megzavarni egy új ággyal.

Sokak nagyon bánják, hogy hamar váltottak, mert a baba nem akar elaludni, mindig kiszáll az ágyból, éjjel lekezd vándorolni anyuhoz, stb.

Szerintem addig jó, amíg normálisan alszik a rácsosban.

2011. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!