Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen (márkájú) gyerekülést...

Milyen (márkájú) gyerekülést vennél, ill. nem vennél, ha nem tudnád a legdrágábbat és legjobbat megvenni?

Figyelt kérdés
Véleményeket is várok pl. Nania,Touragoo...mindenféle üléssel kapcsolatban!
2011. szept. 7. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én inkább használtan vennék egy jobb márkát olcsóbban, mert amiket leírtál borzasztó anyagból készülnek, nagyon beleizzadnak a gyerekek. (Persze ha nem ülésmagasítóról van szó.) 5000ft-ért már szupereket lehet kifogni.
2011. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Mi használtan Pierre Cardin autóshordozót vettünk, így tök olcsó volt, de mégis jó minőségű volt és nem volt lestrapálva.

Utána Espirot vettünk újonnan, mert le volt értékelve. Ez is teljesen jó minőség.


Érdemes használtan megnézned, félárban vagy még olcsóbban is megkaphatod így az autós üléseket.

2011. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen van, és a célnak teljesen megfelel! :-)

2011. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak Ferraris ülése van(0-18kg),lassan majd tervezek újat venni,most egy Cybex gyereküléssel szemezek.

Ferraris ülés: kisfiam nyáron nagyon sokszor beleizzadt(pedig van benne nyári levegőztető huzat),viszont jó puha,kisfiam még a mai napig is (1,5 éves) nagyon jókat alszik benne.

2011. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs autónk de szoktunk utazni babánkkal.mi NANIÁT vettünk és az is megfelel a szabványnak.(4-es)használtan vettem vaterán 7000 Ft-ért-de olyan jó állapotú hogy vetekszik az újjal
2011. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Ikreink vannak,szóval dupla költség. 70ezres ülésekről így le kell mondanunk,de azért sz.rt nem akarunk venni. Igazából nem ismerem,melyik milyen törésteszten felelt meg jobban,stb...de ezt is figyelembe kell venni. Azt hiszem,meg kell nézni tényleg a használtakat és úgy venni egy (két:) jobbat.

11.05-ös ezt mi is néztük (neten),csak nem néztünk még utána milyen is igazából...

Az anyagokat illetően,tényleg annak is utána kell nézni,de pont ezért várnék tanácsokat! A hordozóinkba,amikbe most szállítjuk őket,nagyon bele tudnak izzadni,annak ellenére,hogy 250ezres babakocsink van.(a hordozó a babakocsi része,amit újszülöttkortól lehet használni.) Szóval nem tudom erre mi a megoldás,mert úgy látom ez a drága hordozókra-gyerekülésekre is igaz:(

2011. szept. 7. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Használtat biztos, hogy nem vennék. Nem tudhatod, hogy használták, mennyi láthatatlan repedés van rajta.

Mi olcsóbb kategóriájút vettünk, tökéletesen meg vagyunk elégedve. Én hiszek abban, hogy ha nem lenne megfelelő, nem is árulhatnák. Persze megnézem milyen, mennyire tűnik stabilnak és persze kényelmesnek, látatlanban nem venném meg.

A huzatuk mosható, ha elkoszolják, levesszük, kimosom és kész.

2011. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én nem is a moshatóság miatt aggódom a huzatot illetően,hanem hogy mennyire izzadnak bele a gyerekek...de ezt leírtam!

Az meg hogy ha nem lenne jó,nem is árulhatnák...hát,nem rég olvastam erről,meg a párom is,aki olvassa az autósmagazinokat,hogy pl. több ülés is megbukott a vizsgán,hiába az EU-s szabvány.(pl. az oldalütközéseket illetően itt erre nincs is kritérium) Van amelyiknek kiszakadt az öve vagy túl nagy terhelést rakott a babára. Így pontozzák az üléseket és gondoltam mindenki úgy gondolkodik,mielött ülést vesz,hogy utána néz. Ezért kérdeztem itt.

De köszi neked is a választ!

2011. szept. 7. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!