Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válaszolnátok két kérdésemre...

Válaszolnátok két kérdésemre Espiro Vectorral kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Meddig tudtátok a mózest használni és mekkora súllyal született a babátok? Tényleg annyira kicsi a mózes?

A másik pedig, hogy mikor átkerültek a kicsik a sport részbe, az kényelmes volt Nekik? 5-6 hónaposan nem túl picik még a kagylóüléshez?

Kérlek, csak olyanok válaszoljanak, akik ilyen kocsit használtak.

Köszönöm!


2011. szept. 8. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk a babánk 3350g és 53cm született. Augusztus végén született, mi egészen tavaszig a mózes kosárban hordtuk. Valóban elég kicsit, és az a baja, h nem lehet benne hasrafordítani sem a babát, mert nem férsz hozzá, nincs nagy helye neki sem. Tavasztól pedig a sportos részt használtuk elfektetve, hiszen, akkor még a kiscsaj nálunk sem tudot ülni. Ortopédustól kérdeztem, azt mondta nyugodtan haszálhatjuk, nem lesz semmi baja a kicsinek, hiszen a gerince egyenesen van! Aztán ahogy nagyobb lett a egyre jobban fel lehet ültetni.

Remélem tudtam segíteni!

2011. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem négy hónapos a fiam, most még simán elfér a mózesban. 6 kg és kb 63 cm. Még pár hónapig ezt használom, utána már nyugodt leszek a sport részbe rakni. Én nagyon szeretem amúgy a babakocsit, annyi, hogy a rakodója alul nagyon kicsi.
2011. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

JAne slalom pro mózest használtunk, jó nagy benne a hely. A mátrix verzió kisebb.

47cm-rel 2,5kg született és fél éves koráig használtuk, bőven elfért még benne bundazsákkal együtt is. 5 hótól a a kagylót is használtuk, illetve a sportot szinte fektetve 6 hótól.

2011. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!