Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép és tartos babát 1,5 éves...

Szép és tartos babát 1,5 éves kislányomnak? Milyet keressek? Milyet ajánlotok? Esetleg link?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen
2011. szept. 8. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Götz babát ajánlanék. Nagyon jó minőségűek, szépek. Bár az áruk elég magas, de hidd el, megéri! Az idősebb lányom 16 éves. Neki vettünk néhányat. Most a 3 éves húga nyúzza... Nem látszik rajtuk :) Ha esetleg megsérülnek, elszakadnak, kihullik a hajuk, visszaküldöd és ingyen megjavítják... Tapasztalat! (a fiam kitépte az egyik baba kezét és megcsinálták) [link]
2011. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajas babát nem vennék még neki, mert sokszor találtam haszálat lányom kezén, szájában, kakiban is, azokat elraktam. Tescoban vettünk. Kopasz, csecsemő babát, keze lába mindene gumi szerű műanyag, és Kis baba, szóval nem az az ujszülött méret, hanem pont az ő kezébe illik:)
2011. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Én waldorf-babát veszek majd a kislányomnak, ha elég nagy lesz hozzá (még csak 7 hetes).

Azt nem tudom, mennyire tartósak, de a kreativitását biztosan fejlesztik! (Mivel nincs kidolgozva az arcuk, így nem csak vigyorognak, mint a barbie-k, hanem bármit beléjük láthat a gyermek!)


[link]

2011. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!