Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok újszülőttnek...

Használtatok újszülőttnek bölcsőkesztyűt?

Figyelt kérdés
Vettem egyet a biztonság kedvéért, hogy legyen, ha kell. (Nem is nagy ára van: 250 Ft, gondoltam ezen ne múljon)Szükséges lesz??
2009. ápr. 22. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mit tud? :))
2009. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a kórházba vittem be és kellett is, mert nagy körömmel született a kislányom és nem vágták le neki. Amikor hazajöttünk egyből levágtuk, azóta nem volt rá szükség. Nyáron sétánál is jól jöhet a nagyon piciknél, ha nincs annyira meleg.
2009. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kb. 2-3 hetes koráig használtam. A kórházba is bevittem, nagy hasznát vette, mert nagyon erős kis körme van a kislányomnak. Még a mai napig előfordul hogy kikarmolja magát, pedig már 5 hónapos és 2-3 naponta vágom a körmét.
2009. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A szükséges lesz?- kérdésedből úgy vélem, hogy még nem érkezett meg a baba. Ha így van, akkor a kórházba mindenképpen vigyél be, nem nagy súlyú tétel, megvenni meg már meg is vetted :))

Én is vittem be a kórházba, s jó szolgálatot tett, mert egyfolytában kaparászta magát, így sikerült kivédeni, hogy össze- vissza karmolja magát.

Csak arra figyelj, hogy mikor viszik fürdetni és átöltöztetni a kicsiket este, akkor vedd le, mert ott mindent levesznek és dobják a kimosandók közé. Nekem így sikerült egy pár bölcsőkesztyűt a kórháznak "adományoznom" :))

2009. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van kb 5 pár de nem használtam(úgy kaptuk)mert nem volt nagy körme, csak itthon kezdett nagyra nőni, most készülök levágni, de ha van vidd csak be a kórházba.
2009. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, 2 hetes korukig nem szabad vágni a körmüket, úgyhogy bizti hasznát veszed.Hol lehet ilyet kapni? Bababoltban?
2009. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vettem, be is vittem a kórházba. Nagy körme volt a lányomnak, meg is karmolta magát, így ráadtam. Viszont szegénykém éhes volt, dörzsölte a száját, így a kesztyű csinált az állára egy óriási piros foltot. Na, akkor levettem a kesztyűt és nem adtam rá többet! Inkább egy pici karmolás, mint egy nagy horzsolás alapon!

Ettől függetlenül vidd csak be! Neked lehet, h hasznodra válik, és tényleg nem foglal sok helyet!

2009. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, vidd be a kórházba magaddal, jól fog jönni. Az én babám kezére is adtunk mert hosszú volt a körme. Viszont mikor hazahoztuk levágtam a körmeit, és utána már nem használtuk. Üdv
2009. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köazi a tanácsokat! Be is pakolom. Még van pár napom. :)

Bababoltban vettem, de láttam Tesco-ban is.

2009. ápr. 22. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!