Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babáitok mit csinálnak?

Bogyo110 kérdése:

7 hónapos babáitok mit csinálnak?

Figyelt kérdés
nálunk aktivan forog igy már eljut mindenhova elég gyorsan ha leültetem a szönyegre magátol ül kitámasztás nélkül .Viszont ha talpra akrjuk álitani (tudom nem szabad nem is szoktuk csak kiprobáltuk)akkor össze huzza a lábát és nem is akarja lerakni másnál is van igy?
2011. szept. 11. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz, csak 6 hónapos, de nagyon aktív, pörög, forog, lassan mászik, hintázik már, és talpon, szinte egyedül áll jó ideje, tartja magát, de ő mindent hamarabb csinál.

Ne aggódj, minden baba más.

2011. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. forgott

7,5 hónaposan ült fel magától és kezdett mászni


2. forgott,magától felült és felállt

szintén 7,5 hónaposan kezdett mászni


mind a kettő 11 hónaposan indult el

2011. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A kislányom kedden lesz 7 hónapos. 5 hónaposan kezdett kúszni, majd mászni. Akkor már oda-vissza simán forgott. A mászás is nagyon jól megy neki, bejárja az egész lakást. Szinteltolásos a nappalink, kb. 1 lépcsőfokkal van lentebb a konyhától. Na, azon is simán felmászik. Már kb. 3 hete felállt. Azóta bármi mellett azonnal feláll. Vagánykodik is, mert sokszor csak egy kézzel kapaszkodik. Sőt, ma elcsíptem, hogy pár pillanatra mindent elengedett.

Alul már kijött 2 foga 5 hónaposan, most jön a többi. Egyszerre 4 jön neki felül. Elég jól viseli, nappal semmi különös, viszont éjszaka többször felébred, pedig átaludta az éjszakát.

Szóval mi most így állunk, kicsit pörög a csajszi.

2011. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6 és fél hónapos. Forog ezerrel, de kicsit gyengék a hátizmai, így csak azóta megy neki gördülékenyen a forgás, mióta gyógytornára járunk. Előtte sokat sírt, szenvedett szegény.

Ezen kívül mozgásilag ő még nem nagyon csinál mást. De megállás nélkül magyaráz, leutánozza néha a szavainkat. Nagyon figyelmes, érdeklődő baba. Szóval ő inkább szellemileg érettebb a koránál. Ezt a doktornő mondta a 6 hónapos státuszon, hogy értelmileg egy 8-9 hónapos szintjén van. :)

De max. kapaszkodva ül meg, magától nem tud. Ha a térdemen megpróbálom talpra állítani, már rogyaszt is. :D

2011. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Ha nem csak a fizikai képességekről van szó, az én Babám csinálja a következőket is:

néha már visszaint, ha integetünk neki

szoktunk "beszélgetni", utánozza a hangokat, persze még nem mindig, csak amikor kedvet kap, figyel, és utánam mondja, visszamondom, ő is ... :)

valamelyik nap a számba akarta adni a cumiját, adtam neki, aztán elvette, megfogta, és a számhoz emelte, olvadtam el!


2 hónapja amúgy már simán álldogál, sőt, tán már korábban is, erre nem emlékszem pontosan, persze mikor elfárad, ő is rogyaszt, de kitartóan visszaáll

2011. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!