Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érettségi levelező tagozaton,...

Érettségi levelező tagozaton, Budapesten? Melyik suliban? És a gyerekkel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gyeden vagyok másfél éves kisfiammal.JELENLEG elég gyatra az anyagi helyzetem,de szerencsére a tankönyvek egy része (ráadásul a drágább része,mint például töri könyv és atlasz) már megvan.A többi könyvet meg (idővel) valahogy megoldom...De tandíjat nem tudok fizetni.Viszont nem és NEM AKAROK még egy évet elpazarolni!LE AKAROK ÉRETTSÉGIZNI LEVELEZŐN!!!!!!Ráadásul csak ritkán tudnék bejárni,mert a kicsit SOHA,SENKIRE nem tudom rábízni.Viszont tanulni tudnék mellette.A távoktatás nagyon praktikus lett volna nekem,de a digitális segédanyagot mindenhol kötelező megvenni és a legolcsóbb 15.000 Ft...Kérlek,SEGÍTSETEK!!!Előre is köszönöm!!
2011. szept. 12. 08:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyerek és munka mellett érettségiztem le.Ahová én jártam az fizetős volt( én nem tudok ingyenes iskolákat) Bejárni nem kellett csakis a vizsgákra.Mivel gyorsított volt,így fél év alatt tettem le 1 évet.Nem volt olcsó de gyorsan elvégeztem.

ez egyébként ez a suli

www.dgyg.hu

2011. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen könyveid hiányoznak de ha megírod megnézem nekem meg vannak e és szívesen elpostázom, én már leérettségiztem, remélhetőleg többet már ezek nem kellenek! :) Több könyvtári volt nekem is de ami meg van arra sincs szükségem. Esetleg kidolgozott tételeimet be tudom scan-elni és elküldözgetni.


Én is gyerek mellett érettségiztem, még hozzá nappali tagozaton. Nekem volt egy nagyon jó barátnő és 2 évig az összes tananyagot elküldte emailban! Hálás lehetek neki, nagyban hozzá járult a jegyeimhez.

2011. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
9ker.Toronyhaz utcai suliba menj.superek a tanarok.nem sok a tandij.negyed evente van vizsga.suli kedd csutortok3-8ig.de nem kotelezo bejarni.valakivel beszeld meg az osztalybol mikor hol tartanak.es otthon tanulhatsz.nekem van par konyvem ha kell majd.irj privit es elkuldom sx igazgato szamat
2011. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd irok később..
2011. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
budakalászon évente 10.000.- az esti, heti 2x kell bejárni, este. este sincs segítséged, egyedülálló vagy? :S
2011. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol kerül pénzbe a digitális suli??Én digitális középiskolába jelentkeztem.3év.Kéthetente szombaton kell bejárni,de nem kötelező.Beíratkozásnál kellett 10ezret fizetni,meg fél- és évégekor kell 10-10ezret a vizsgákért.Szerintem ez nem sok.Könyv nincs,minden a gépen van. Feléd nincs ilyen lehetőség?Ja és én is gyeden vagyok 13hóssal.
2011. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én irtam h irok majd:) Szóval én 2004ben érettségiztem. Ha bármi segitségre van szükséged:könyv vagy bármi akkor ird meg! Szerintem ha gondolod és esetleg közel laksz hozzánk akkor akár vállalom is hogy vigyázok a gyerekedre! :) Én 26 vagyok,a lányom nagyon társasági lény és 16hós(hamarosan 17. Nem tudom melyik részen laksz Pesten,de általában ahol lehet nappalin tanulni ott van esti képzés is. Pl [link]

De sok helyen van kedvezményre lehetőség:)

2011. szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ejha,lányok!!!Tankönyvet postáztok????Meg a Kisbohócomra vigyáztok???????Talpig meg vagyok hatva,komolyan mondom!!!!

Arra számítottam,hogy ajánlotok 1-2 ingyenes/nagyon,nagyon olcsó sulit,leírjátok a tapasztalataitokat,meg a szokásos "sablónreakciót" vártam...Ehelyett Ti konkrétan VALÓDI SEGÍTSÉGET ajánlottatok fel!!!!Tudtam,hogy viszonylag nagy összefogás van a kérdező-válaszoló anyukák között,de erre nem számítottam!!!!

2011. szept. 15. 07:39
 9/16 A kérdező kommentje:

Na,akkor menjünk (viszonylag) sorban!

1.Budakalász nekem eléggé messze van (azt hiszem),én Erzsébeten a XX.kerületben lakom.Este sem tud senki vigyázni a Kicsire,és ugyebár itthon kéne legyek,mert fürdés,vacsi,alvás,előtte még egy kis "beszélgetés".Apukámmal lakunk,ő segít,amiben tud,de az igazat megvallva a fizikai segítség,amit nyújtani tud,az nem sok.Inkább anyagilag segít,hogy hó végén is jusson pelenkára.De este,amikor hazajön,nagyon fáradt,nem bízhatom rá a kölyköt...Meg hát az már későn is lenne...

2011. szept. 15. 07:44
 10/16 A kérdező kommentje:
2.A toronyház utcai sulit nem igazán találom...Ez az,aminek több bejárata van és általános iskolaként is üzemel?Mert ha igen,akkor nem írják,hogy felnőttoktatás is van...
2011. szept. 15. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!