Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érettségi levelező tagozaton,...

Érettségi levelező tagozaton, Budapesten? Melyik suliban? És a gyerekkel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gyeden vagyok másfél éves kisfiammal.JELENLEG elég gyatra az anyagi helyzetem,de szerencsére a tankönyvek egy része (ráadásul a drágább része,mint például töri könyv és atlasz) már megvan.A többi könyvet meg (idővel) valahogy megoldom...De tandíjat nem tudok fizetni.Viszont nem és NEM AKAROK még egy évet elpazarolni!LE AKAROK ÉRETTSÉGIZNI LEVELEZŐN!!!!!!Ráadásul csak ritkán tudnék bejárni,mert a kicsit SOHA,SENKIRE nem tudom rábízni.Viszont tanulni tudnék mellette.A távoktatás nagyon praktikus lett volna nekem,de a digitális segédanyagot mindenhol kötelező megvenni és a legolcsóbb 15.000 Ft...Kérlek,SEGÍTSETEK!!!Előre is köszönöm!!
2011. szept. 12. 08:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

3. 13:56-os válaszoló!Hogy-hogy nappali tagozaton érettségiztél baba mellett?Akkor jól sejtem,hogy 20 éves kor alatt voltál?Én olyan szívesen mennék nappali tagozatra magántanulónak,jaj,de jó is lenne!De nemsokára 24 leszek,szóval ez kizárt! :-)

Ketten is írtátok,hogy szívesen nekem adjátok a tankönyveiteket!A történelem,a matek és az irodalom cuccom megvan mind a 4 évfolyamra.Hát,úgy látom,hogy nagyjából ennyi.Ó,meg itt van egy 11-edikes nyelvtan könyv.Azt hiszem,azért hittem azt,hogy sokkal több könyvem van,mert most látom,hogy például a 3-ikos törikönyvből 2 is van,csakúgy,mint a 3-ikos és 4-ikes irodalomból.Meg van 1-2 db angol könyv és munkafüzet,ami ugye vagy megfelel vagy nem.Valószínüleg nem,mert elég régiek (és az is lehet,hogy általános iskolások).

2011. szept. 15. 07:59
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzá(m)szóló!Vigyáznál a Kisördögömre?Ez most komoly?Én is felajánlottam valakinek ugyanitt,ugyanezt,de most akkor is le vagyok döbbenve...Megkérdezhetem,hogy merre laksz?Lehet,hogy nem is esünk útba egymásnak.De ha így van,akkor sem felejtem ezt el neked,mert ez tényleg nagy dolog.19 hónapos a kicsi,és egyszer tudtam rábízni valakire 1,5 órára.Meg apukám vigyázott rá egyszer-egyszer maximum egy-egy órát,amikor is éppen NEKI intéztem el valamit.Ennél többet nem tud vállalni. :-(
2011. szept. 15. 08:06
 13/16 anonim ***** válasza:
42%
.
2011. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a nappali érettségiző!


Éppen nem voltam 20 alatt, mert felnőtt képzés volt és csak 3 éves. 21 évesen estem teherbe ekkor volt még fél évem a 2. évemből, 22 voltam mikor befejeztem, és most vagyok 23. Egy évet tanultam úgy hogy igazoltan voltam távol, alig jártam be kb egész évben 2 hónapot HA! benn voltam. Ez az igazgatón múlott, ha ő nem egyezik bele akkor nekem is más megoldást kellett volna keresnem az elvégzéshez. Rendesek voltak hogy ezt így megengedték és ennek a tetejében még a barátnőm is segített ahogy írtam...

Azt nem tudom hogy az intenzív oktatásnál (2-3 éves osztályoknál) mennyi a kor határ, ezt meg kellene érdeklődni...


A könyveket megnézem mik maradtak nálam délután valamikor megírom.

2011. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én irtam neked a Petriket. Mi a helyzet? ELkezdted a sulit? Mi azóta közelebb költöztünk hozzád.(Kispestre...:D)

S van egy suli itt kispesten: ganziskola.hu Nézd meg!:)

Lehet van estis érettségi itt is..

2012. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szia ha még aktuális a keresgélés akkor néz rá ere.... [link]
2017. dec. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!