Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos babának fogkő?

6,5 hónapos babának fogkő?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a fiam, 1 hónappal ezelőtt bújt ki az alsó két metszőfoga. Még ki sem nőttek teljesen, de mindkét felszínük szürkül(a belső jobban). Felül is nőnek a fogacskák, ott még nem látom. Cukros dolgot csak annyit kap amennyi a gyümölcsben van. Nem cumizik. 5 hónapos koráig a csak anyatejes volt. Baba fogkefével minden étkezés után mossuk a fogait. Létezhet, hogy fogköve van? Mit tehetünk ellene?
2011. szept. 12. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
a fogkő nem szürke. Ez más lesz. Korábban, csecsemő korában sem kapott cukros dolgokat? Mert az is rontja a még ki sem bújt fogacskákat. Én mindenesetre megmutatnám gyerek fogorvosnak, nehogy a maradandó fogai is már rosszként bújjanak majd elő.
2011. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el gyermek fogorvoshoz.
2011. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy fogkő lenne.
2011. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem cumis a babád?Én hallottam, hogy néhány babának be feketedik a cumitól.Vagy legalább is sötét lesz.
2011. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja látom írtad, hogy nem cumis!!Akkor nem tudom! :( Hívd fel az orvost, hát ha ő okosabbat tud mondani...
2011. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fluor, vas...
2011. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
milyen fogkrémet használsz???
2011. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak a vas, amit szednie kellett kicsapódott a fogán, mióta nem kell szedni szépen eltűnt.
2011. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Fogkrémet még nem használunk 6,5 hónapos. Semmilyen üdítőt nem iszik csak vizet. Én is kizártnak tartom a fogkövet. Felhívtam egy asszisztens barátnőmet, azt mondta gomba csinálhat ilyet. Csütörtökön megyünk fogászatra. Kíváncsi leszek...

Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!