Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt piros popsira...

Fogzás miatt piros popsira kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Sajnos a sudokrém semmit nem segít, és már félek, hogy sebes lesz, és vérezni fog. :( Kammillával törölgettem még. Érdemes lenne bepanthent vennem?
2011. szept. 12. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
miért nem viszed el orvoshoz? :O nekünk egy canestenes gyulladáscsökkentőt írt fel a doki, másnapra már sokkal szebb lett.
2011. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormon! Másnak is ajánlottam és bejött nekik is.
2011. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én Canestent vettem, és este vékonyan azzal kentem be neki. Két nap alatt rendbe jött, de azért kentem tovább, összesen 5 napig.
2011. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A sima canesten kenőcsre gondoltok? Mert az van is itthon! Azt rá lehet kenni?

Azért nem viszem orvoshoz, mert (külföldön élünk), mert itt mindenre azt mondják, hogy majd elmúlik, eddig mindennel hazaküldtek azzal, hogy túlreagálom.

2011. szept. 12. 12:52
 5/15 anonim ***** válasza:

furcsa... itt komolyan veszik :/ igen, sima canestent kend akkor rá.

itthon gyulladáscsökkentővel keverik a gyógyszertárba, de nélküle is hatásosabb mint a bepanten ha ez gombás fertőzés (a pelenkakiütés az)

2011. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Itt pl. az oltás utáni lázra is azt mondták, nem kell csillapítani, bár én csillapítottam. Sőt az elején a köldöcsonkra is, hogy nem kell csinálnom vele semmit, és víz is nyugodtan érheti... Persze ott sem hallgattam rájuk. (Ja, és nyugatról van szó.)

Köszönöm, ki fogom próbálni.

2011. szept. 12. 12:58
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a Pelsano popsikrém vált be.

Oltás után ha lázas, nekünk azt mondták, csillapítsuk, a köldökcsonkot is kezelni kellett.

2011. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a bepanthen plus! használt ilyenkor. Ill. kamillával törölgettem én is.
2011. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Neogranormonos krém kiváló, pelenkakiütésre is és fosi miatt kicsípett popóra is, nem csak a fogzásos pöttyökre.
2011. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm anyukák a tanácsokat, a canestentől el is múlt nagyjából. :)
2011. szept. 14. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!