Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamnak 2 napja piros az...

Babamnak 2 napja piros az arca, nagyon nyaladzik, mara betaknyosodott es nem tud aludni, orankent felebred, sir es nehez megnyugtatni, lehet ez a fogzas miatt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet a fogzás miatt! Ugyanezt éljük át, csak azzal a kivétellel, hogy az én lányom (még) nem taknyos, viszont olvastam, hogy lehet ez is fogzási tünet.

Az én babámnak úgy kiszáradt az arca most a fogzástól, hogy száraz részek vannak rajta, szinte óránként kenem neki a gyógyszertári kenőccsel.

2010. dec. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem a fogzástól száradt ki az arca, hanem a rengeteg nyáltól! :)
2010. dec. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

valóban lehet ez a fogzás kisérője, a nyálat érdemes sűrűn letörölni, mert kikezdi a kicsi arcát, illetve sűrűn kell orrot szívni, esetleg orrcseppet használni. érdemes legalább C vitamint adni neki (Cebion), mert fogzás idején valójában legyengül az immunrendszer, így könnyebben elkap bacikat, vírusokat.

ha nagyon nyűgös, 2-3 nap kaphat nurofent, vagy panadol babyt, én pont tegnak este adtam a lányomnak egy adag nurofent, mert egyszerűen nem bírt elaludni sem a kiságyban, sem a karomban. neki most jön a 7-8. foga. az ínye majd szét pattan, egyfolytában rág valamit, ömlik a nyála, és az elmúlt éjszakákon többször is megébredt. most, hogy kapott egy kis gyógyit, alszik mint a bunda.

2010. dec. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!kozben ugy nez ki,egy "szep"nathat kapott el a jatszohazban es kozben meg a foga is...es meg nincs kilenc honapos,de mar harmadjara beteg :( adom a c vitamint meg oscillococcinumot,meg szivom az orrat es fajdalomcsillapitot is kapott!szep estet mindenkinek!!!
2010. dec. 19. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!