Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud és miket "mond" 7...

Miket tud és miket "mond" 7 hónapos babátok? (főleg kisfiú)

Figyelt kérdés
Normális válszokat szeretnék, köszönöm.
2011. szept. 12. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nincs még gyerekem,de a szomszédban van egy kisfiú aki 9 hónapos,beszélni és járni egyáltalán nem tud.egész nap csak mászkál(négykézláb)és gügyög.
2011. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 coffeez ***** válasza:
68%
Öt nap múlva lesz 7 hónapos, 3 hete mondja hogy baba, ami sokszor babababababa. gai gai gai Ezt ma kezdte el :) Egy pár napja már sokszor hosszasan szövegel, de csupa halandzs egy szót sem értek :)
2011. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 coffeez ***** válasza:
68%
Állítólag a fiúk később beszélnek, ne aggódj, ráér(ünk) :)
2011. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
7,5 hónapos a lányom. Nem mond semmit, kúszik, négykézláb hintázik. Feláll a kiságyban, és kb ennyi. De minden baba más!!Tegnap olyanokat is olvastam, hogy a 8 hónapos baba az ágy mellett sétált, sőt el is engedte!
2011. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha jól emlékszem 7 hónaposan még nem annyira aktivizálta magát a kisfiam.:)Forgott mindkét irányba, és akkoriban kezdett úgy folyamatosan forogni. Nem ült, nem kúszott-mászott még. Rágcsálta a játékait, szerette, mikor hülyéskedtünk neki, arcokat vágtunk, annyira kacagott rájuk. :)Beszéd az olyan volt, hogy dedededede, ilyenkor általában nyűgös volt. Meg bababababa. Másra most nem emlékszem.
2011. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
coffeez, az én babám is 5 nap múlva lesz 7 hónapos! :) FEbruár 17-én született a János kórházban. Te hol szültél? Az én babám egyénként forog mindkét irányba, ezt már 2 hónapja csinálja, kúszik, de azt nagyon tud, bejárja az egész lakást! :D Prónál pápázni a kezével, de inkább csak hadonászik. :) Mondja hogy gaga, kaka, gaka, mama. Még nem ül magától, és nem is próbálkozik felülni. Támaszkodva már megáll, de nem magától, csak ha odatesszük. Azt hiszem ennyi.
2011. szept. 12. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 19-én lesznek 7 hónaposak az ikreim,mind2 fiú. Egyikük azt szokta "mmondani", hogy bbababbabababa,meg hosszan erőteljesen a "g"-betűt, vagyis hangot:) A másikuk meg azt, hogy llálá, llelle, hamma-hemme. Ez utóbbit már köti az étkezésekhez, bár nem tudom ez lehetséges-e, de tényleg mindig akkor (is) mondja,amikor látja a kis tálját. Ha ez nem véletlen, akkor azért van,mert amikor először ezt hallatta,akkor utána evésnél mondtuk nekik.
2011. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 7,5 hós a fiam. Háát, mondani nem mond semmit, de sikkant meg gagyog sokat. Most kezdett intenzíven forogni minden irányba. :) Illetve 3 napja elkezdte kinyomni magát négykézláb, és hintázik. Kicsit kúszik is de csak a lükverc megy. :) Van már 5 foga, egyre többet ad ki cuppogó hangokat, mintha szívná a fogát. :)) Tündéri!
2011. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

A babád tudatosan mondja, hogy kaka, mama, stb... ???

2011. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt, hogy kaka, biztos nem, mert nem kakiláskor mondta, hanem csak úgy. a mama azt már azért össze tudja kapcsolni, mert nagyon sokat hallja és mondjuk neki.
2011. szept. 13. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!