Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz hogy gyorsabban indul be...

Igaz hogy gyorsabban indul be a szûlés ha sokat mozgok, takaritok, stb, . és ilyenkor nem jo sokat pihenni?

Figyelt kérdés
Mert hogy ôszinte legyek én ugy vagyok vele hogy egésznap csak pihennék mert utàna ugyse lesz rà sok alkalmam..
2011. aug. 15. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész alkatfüggő.

Valaki végigpiheni az egész terhességét, és könnyen szül, valaki meg egész nap lót fut mégsem indul be és zajlik le könnyen a szülése.

Én a végén nagyon elememben voltam, az utolsó nap még végigjártam vagy 8 boltot, mentem és mentem, pakoltam, aztán hosszú vajúdás után megcsászároztak. De szerintem nekem ez alkati dolog, mert nem tágultam, úgyhogy tök mindegy lett volna, ha pihenek, attól sem lett volna szerintem ez jobb vagy rosszabb.

2011. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg alkati dolog...én szinte végig pihentem, mert úgy voltam vele mint te, hogy utána úgysem lesz időm:)

Persze eljártam boltba, de szigorúan kocsival,a legnagyobb megerőltetés az volt, hogy fel kellett jönnöm a 2.-ra,ahol lakunk.

Az első fájástól számítva 7 óra volt a szülés...azt nem mondom, hogy nem fájt, a végén már nagyon kínlódtam, de nem volt hosszú.

Anyukám a 4.gyerekét szülte a legkönnyebben, 20 perc alatt kint volt az öcsém, gátmetszés nélkül, a szülésig kertészkedett, hajolgatott...

pihenj nyugodtan,nem ettől függ, de az tény, hogy utána nem tudsz majd pihenni, használd ki:))

2011. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy gyorsabban indul be a szülés?

Anno a fiammal a 30.héttől feküdni kellett, ki is használtam, 18óra volt a szülés, nem egy leányálom, a 38.héten.

A lányommal már nem voltam "szerencsés", és pörögtem végig, néha aludtam a kicsivel összebújva, de ez ritka volt. 41.héten 2óra alatt lezavartunk mindent, észre se vettem, hogy szülünk:)

A "nagy" 19hónapos volt, az utolsó nap még lovacskázott a hátamon, hátha végre beindítja...

2011. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A nagykönyvem szerint nem azért indul be a szülés mert a nők takarítanak, hanem azért van a fészekrakás, mert jön a baba. Szerintem azt csináld ami jól esik.

Én az egyik szülés előtt fetrengős tvnézős hétvégét tartottam, a második előtti napon egész nap kertészkedtem, amíg még lehet alapon. Mindkettő kiírt napon jött.

2011. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó napig nagyon aktív voltam,de indítani kellett és hosszú vajúdás után meg kellett császározni!
2011. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Állítólag a szex a tuti. 30-valahányadik héten csináltuk utoljára, és majdnem beindult, nagyon megijedtem, úgyhogy többet nem mertük, de ha tudom, hogy ezzel elkerülhetem a mesterséges méhtágító-zselét, a 40. héttől folyamatosan szexeltünk volna.
2011. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez így volt, rengeteget pihentem, kíméltem magam a terhesség alatt.

Majd a kiírás napján, bár nem terveztem, de takarítanom kellett a lakást a férjem hóbortjai miatt: porszívózás, portörlés, felmosás, stb, gyors tempóban, 3000 -es, teljesen zárt méhszájjal.

A takarítás után fél órával el is folyt a magzatvíz, elkezdett nyílni a méhszáj, 5 óra múlva megszületett a lányom.

2011. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kôszônôm a vàlaszokat! Màr kezdek kiborulni annyira fàj mindenem és rendszeres fàjàsok jônnek aztàn 1 ora mulva elmulik és utàna megint jôn.. Emiatt be is mentem tegnap éjjel a korhàzba mert a hasam is 5 percenként keménykedett, de haza kûldtek :S 1ujjnyira vagyok nyitva.

Szerintetek sokàig huzodik még?


38+5hkm

2011. aug. 17. 12:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk előre,lehet hogy még ma megszülsz,de lehet,hogy kihúzod a végéig!
2011. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

...avagy tovább is és indítanak:(

Kitartást, már a finisben vagy ne aggódj.

2011. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!