Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Almalé, baracklé 9-10 hetesen,...

Haramia kérdése:

Almalé, baracklé 9-10 hetesen, nem korai ez még?

Figyelt kérdés
Ma voltunk dokinál az első oltáson, ill. a Preventart is megkaptuk, és azt mondta a doki, hogy kezdjük el a szűrt almalé, baracklé adagolását a babának. (csak anyatejes) Először 2-3 kávéskanállal, majd naponta növeljük 5-8 kanállal és ha eléri a 30-at, akkor mehet a 20 ml, majd pedig délelőtt 20, délután 20. Mindkét gyümivel. Nem korai ez még ilyen picin?
2011. szept. 13. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős a dokitok, 90? én biztos leváltanám
2011. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

nehogy hallgass rá :S anyatejes babának fél éves koráig tök felesleges bármit is adni - max egy kis vizet hőségben, ha kéri


egy 2,5 éves mindenevő-nagyevő fiú anyukája - fél évig csak anyatejes volt, 2 évig szopizott

2011. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Hát képzeld, mi 7 hetesek vagyunk, és nekünk is mondják, hogy kezdjük adni az almának a levét!

Eszemben sincs, majd csak kb. 4 hónapos korától.

2011. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet egy 1976-os csecsemőápolási könyvben olvastam utoljára :)
2011. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
...hát tényleg nem mai darab :D (mármint a doki)Nekem is elkerekedett a szemem mikor mondta, mert bár elsőbabás vagyok, próbáltam utána olvasni ezeknek és jócskán később írják...
2011. szept. 13. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Akkor hagyd rá,hagy mondjon amit akar.

A mi dokinénink sem az a csitri,de nekünk azt mondta,csak 4 hónapos kortól adjunk bármit is.Pedig tápszeres babáim vannak. Szóval ő követi a "trendet":)

2011. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se hallgass rá. :D

Én a fiamnak nem adtam semmit anyatejen (és néha vízen) kívül 6 hónapos koráig. De ha nem várod ki a fél éves kort, akkor se adj szerintem 4-5 hónapos kora előtt. :)

2011. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva!!! Az ilyennek vissza kéne vonni a diplomáját. (kár h nincs ilyen, pedig annyiszor beszélnek hülyeségeket) 6 hónapos korig KIZÁRÓLAG anyatej / tápszer+víz (anyatejesnek nem kell víz)
2011. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!