Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák első fogai mindig...

A babák első fogai mindig elöl jönnek ki? vagy van akinél nem így volt?

Figyelt kérdés

pár napja nagyon nyűgös a babám és mindig eszi az öklét,és amikor belenéztem a szájába,akkor egy puklit láttam az ínyén-de nem elöl hanem hátrébb.

nem tudom,hogy mennyire lehetséges,hogy neki ott jönne ki az első foga..?


2011. szept. 13. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 3 gyerekem van, és egyiknek sem papírforma szerint jött ki a foga! A lányomnak először felül jött ki, azután alul. A fiamnak szintén így. A legkissebbik lányomnak először alul kettő, azután egy éjszaka alatt felül az első és a második. A következő éjszaka pedig a másik oldalon a második. Nem tudom érthetően írtam-e le?
2011. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szomszéd kisfiúnak először egy rágófoga jött ki, a barátnőm kisfiának a szemfoga volt az első, mosta fiamnak is a szemfog duzzadt, kíváncsi leszek melyik lesz az első, a lányomnak papírforma szerint jöttek.
2011. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

kiváncsi vagyok hol jön ki előszőr..

2011. szept. 14. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!