Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiúnk velünk alszik...

1 éves fiúnk velünk alszik egy szobába. Mikor szoktassuk át a saját szobájába?

Figyelt kérdés

Születése óta ott van velünk.Tavasszal szeretnénk újra kisbabát.Itt ugye azért eltelik bő egy év.Ideje lenne már átvinni a fiam a szobájába vagy még ráér?


Olyan lelkis vagyok,tudom h csak a szobáig megy,de már rosszul vagyok a gondolattól is.


2011. szept. 13. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első gyermekem másfél éves kora körül kezdtem saját szobába szoktatni. A másodikat kb. 8 hónaposan mert akkor már nem szopizott. Most a harmadik már 20 hónapos s mivel még mindig cicizik még éjszaka is még nálunk alszik.szerintem nyugodtan elkezdheted az átszoktatást, de akkor nincs kecmec. Nincs hát jó akkor majd ma itt alszol hónap meg ott . Mert az nem fog menni lesz kb. egy másfél kő kemény heted mikor együtt sírtok aztán egyik napról a másikra természetes lesz neki, hogy este a saját ágyikójában alukál. Sok sikert és kitartást. Hidd el megéri! De csak következetesen!
2011. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

a ygereket nem fogja megviselni (bár minél később viszitek át, annál nehezebb lesz neki is), neked kell "megérni rá".


nálunk 10 hósnapos koráig volt a kiságya a mi ágyunk mellett, akkor költöztünk, és kiderült, hogy nem fér be a hálószobánkba az ágya, így egyik napról a másikra kellett külön aludnia. én végig izgultam az éjszakát, ő meg nagyobbat aludt mint addig. úgy látom, neki jobb, hogy nem ébred ránk föl este, reggel.

2011. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányom 15 hónapos, 1 hete tettük át másik szobába, de abszolút nem viselte meg, ugyanúgy alszik ott is, mint előtte a mi szobánkban.
2011. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!