Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22fokot mutat a homero babam...

22fokot mutat a homero babam szobajaba. Megis huvos a tarkoja. Lehet hogy megis fazik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 08:32
 1/2 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én mindig a kezét nézem. Ha az nem hideg akkor nem fázik.
2011. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, az én kisfiam fagyos, mint én, én sem tűröm valami jól a hideget. A kisfiam nem is aludt sosem jól-nyugodtan 22 fokos szobában, mert ugye azt írják szentírásnak, hogy annyinak kell lennie. a fiam nappal elvolt, de éjjel csak 25 fok körül aludt nyugodtan. Pár foknak tűnik, de egy babának sokat jelent.


Szerintem altasd hálózsákban, próbáld meg. Ne csak takarót tegyél rá, hanem alulról is inkább tegyél alá két meleg termopokrócot - az én fiam alatt is az van a lepedő alatt, mert szivacsmatraca van, ami szörnyen hideg.


Megtaláljátok a jó hőmérsékletet, csak kell kicsit kísérletezni :-)

2011. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!