Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könyvtárba a játszósarokba...

Könyvtárba a játszósarokba (leporellók, ujjbábos könyvek, plüssök vannak) hány hós kortól érdemes vinni a babát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
De érdekes, hogy pont most írtad ki ezt a kérdést, én is épp ma gondoltam, hogy elviszem az 13 hónapos lányomat a könyvtárba. Szerintem amikor már tud ülni és látod rajta, hogy szívesen nézegeti az otthoni könyveit, akkor nyugodtan viheted! Azért is jó, mert tippeket is kaphatsz, hogy mely könyvek jönnek be neki, és azokat otthonra is megveheted.
2011. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes volt a kisfiam, mikor először voltunk együtt könyvtárban, akkor még egy plédre tettem le, ma már 21 hónaposan teljesen otthonosan mozog ott, szépen bánik a vékonylapos könyvekkel is.
2011. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!