Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kedvenc, szerintetek...

Milyen kedvenc, szerintetek kihagyhatatlan leporellói vannak a babáitoknak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

József Attila: Altató

Móra Ferenc: Zengő ABC

Arany János: Este van, este van


Ez a három minden általam ismert 1-3 éves gyerkőcnek megvan, az én 21 hónapos fiamnak is.

Ami még nekünk van ezen kívül: A három kismalac, A kiskakas gyémánt félkrajcárja, Sün Balázs, A kisvakond nadrágja, Kispipi és kisréce, Három szép pillangó, Mosolyogj Mimi!, Vidám barátaink az állatkertben.

2011. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedvenc: A török és a tehenek. Ami még van: A kisvakond nadrágja és a Száll a cinke.

8 hónapos, most tervezem, hogy veszek neki még párat. De jobban szereti az állatos könyveit egyébként.

2011. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, 13 hónapos a kisfiam, és kb. 3 hónapos kora óta mutogatok neki könyveket, imádja őket kicsi korától. Én a sarki coop-ban vettem sokat, sok mondókás-énekes könyveket, 399,-Ft volt darabja, van sok leporellója, azt is ott vettem szintén 399,-ért darabját. Ugyanazokat a könyveket több ezerért láttam, meg a leporellókat ugyanazokat 690,-Ft-ért az Alexandrában...tiszta rablás, nekem már szólnak, ha hoznak újakat, én meg futok, mert ez tényleg fillérek a mesekönyvekért. Vettem neki olyat is, ami nagyobb korában is jó lesz, 5-6 évesen, mert enni nem kér, viszont ennyiért nem hagytam ott.

De amit nagyon-nagyon ajánlok, az ez a sorozat: [link]

húzós az 1200,Ft a könyvek darabjáért, de ezek szuper könyvek, szép színesek, szépen vannak megrajzolva, és kis kivehető állatok vannak benne, amiket vissza lehet pattintani a helyükre, így lehet vele jókat játszani, pl. elmegy a brumi a nyuszihoz, stb. Én ezt a sorozatot nagyon jó szívvel ajánlom tényleg, imádjuk

2011. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!